Jeżeli należycie do grona miłośniczek serialu Firefly Lane, mamy dla was świetną wiadomość. Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon tej produkcji. A informację tę przekazały odtwórczynie głównych ról w serialu, czyli Katherine Heigl i Sarah Chalke, które wcielają się w dwie przyjaciółki – Tully Hart i Kate Mularkey. O tym więcej poniżej. 

Kiedy planowana jest premiera kontynuacji serialu Firefly Lane? Drugiej części hitu Netflixa, który cieszył się w Polsce sporą popularnością, możemy spodziewać się w 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to pierwsza, czy raczej druga połowa roku. Można jednak spokojnie mieć nadzieję, że będzie to wiosna 2022.

„Firefly Lane” – o czym jest serial Netflixa?

Serial Firefly Lane, który na platformie Netflix zadebiutował w lutym 2021 roku i powstał na podstawie książki autorstwa Kristin Hannah, jak już wspomnieliśmy opowiada o losach dwóch przyjaciółek – Tully i Kate. Dlatego też akcja produkcji rozgrywa się na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Jak w każdej długoletniej przyjaźni, relacja Tully i Kate przechodzi swoje wzloty i upadki, ale przez ten cały czas nastolatki, a potem dorosłe kobiety są nierozłączne, choć wybrały zupełnie inne ścieżki. Jedna z nich na co dzień cieszy się sławą i bogactwem, druga postawiła na rodzinę i budowanie domowego ogniska. W końcu ich relacja zostaje wystawiona na poważną próbę. Jak sobie z tym poradzą? Warto sprawdzić!

„Firefly Lane” – obsada i twórcy

Oprócz Katherine Heigl, którą możecie kojarzyć choćby z kultowych Chirurgów, oraz Sarah Chalke mającej na swoim koncie choćby rolę w filmie Niewłaściwa Missy (jest on również dostępny na Netflix) w obsadzie serialu Firefly Lana znaleźli się też Ali Skovnye jako młoda Tully, Roan Curtin w roli młodej Kate, Ben Lawson, Yael Yurman, Quinn Lord, Jason McKinnon, Brandon Jay McLaren i Jon Ecker.Twórczynią, producentką i jednocześnie showrunnerką oraz autorką scenariusza serialu jest Maggie Friedman.