Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów The Crown. Nowy sezon hitowego serialu trafi na platformę Netflix jeszcze w tym roku! W czwartej serii w rolach głównych ponownie zobaczymy Olivię Colman (królowa Elżbieta II), Helenę Bonham Carter (księżniczka Małgorzata) i Tobiasa Menziesa (książę Filip). Nie zabraknie jednak nowych – niezwykle istotnych postaci. W czwartym sezonie The Crown po raz pierwszy zobaczymy księżną Dianę. Z krótkiej zapowiedzi wideo, która wczoraj trafiła na YouTube, wynika, że w czwartej serii twórcy serialu skupili się właśnie na historii Lady Di. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym sezonie?

The Crown 4 – zapowiedź sezonu

Wczoraj do sieci trafiła oficjalna zapowiedź czwartego sezonu The Crown. Nie ma wątpliwości, że tym razem twórcy skupili się na historii miłości Diany Spencer (w tej roli Emma Corrin) i księcia Karola (Josh O’Connor). W krótkim wideo, które możecie obejrzeć poniżej, widzimy m.in. Lady Di w sukni ślubnej. W The Crown 4 zobaczymy również Margaret Thatcher. W postać bezkompromisowej premier Wielkiej Brytanii wcieli się Gillian Anderson, którą z całą pewnością kojarzycie z Sex Education czy Z archiwum X. Nowy sezon zapowiada się bardzo interesująco!

 

The Crown 4 – data premiery

Jak wspominałyśmy, nowe odcinki The Crown trafią na platformę Netflix jeszcze w tym roku. Datę premiery czwartego sezonu zaplanowano bowiem na 15 listopada. To znaczy, że macie jeszcze przysłowiową chwilę na to, aby obejrzeć poprzednie sezony ponownie, a tym samym przypomnieć sobie (lekko koloryzowaną) historię rodziny królewskiej.

Tego wątku z historii rodziny królewskiej nie zobaczycie w „The Crown”. Jest zbyt kontrowersyjny >>>