Wiedzieliście, że Timothée Chalamet ma siostrę? I to na dodatek aktorkę? No to już wiecie. Tak samo jak miliony fanów, którzy śledzą gwiazdora filmu „Diuna” w mediach społecznościowych. Kończący pod koniec grudnia 26 lat aktor opublikował w czwartek na InstaStory plakat nowego serialu, w którym występuje nie kto inny, jak Pauline Chalamet!

AHHHHH DO BOJU!!!! - napisał, wyjaśniając internautom, że chodzi o jego starszą siostrę.

Timothée Chalamet promuje serial ze swoją siostrą

Starsza o trzy lata siostra odtwórcy roli Elio w oscarowym melodramacie „Tamte dni, tamte noce” (oryg. „Call Me By Your Name”) zagrała w amerykańskiej produkcji zatytułowanej „The Sex Lives of College Girls”. Stworzona przez Mindy Kaling i Justina Noble'a nowa produkcja oryginalna serwisu HBO Max miała swoją premierę 18 listopada. Serial przedstawia perypetie kilku współlokatorek, które właśnie rozpoczynają studia na Evermore College w stanie Vermont.

Mieszanka sprzeczności i hormonów. Te aktywne seksualnie dziewczyny z college'u są w równym stopniu urocze, co irytujące - czytamy w opisie serialu.

Brzmi dość znajomo? Tak, nam też przypomina nieco klimaty polskiego serialu Netflixa o nazwie „Sexify”. 

Pauline Chalamet w serialu „The Sex Lives of College Girls”

Siostra Timothéego Chalameta wcieliła się w postać Kimberly, naiwnej prymuski, której małomiasteczkowe wychowanie zdecydowanie nie przygotowało do życia w prestiżowym college'u. W pozostałych rolach wystąpiły m.in. Amrit Kaur, Isabella Roland i Reneé Rapp. 

Sprawdźcie, jak Pauline Chalamet prezentuje się w serialu „The Sex Lives of College Girls” i zobaczcie jej zdjęcia ze sławnym bratem już teraz naszej galerii.

Myślicie, że siostra Timothéego Chalameta też zrobi spektakularną karierę?