Wiosną 2021 roku widzowie na całym świecie pokochali polską produkcję „Sexify” i z wypiekami na twarzy śledzili losy Natalii, Pauliny i Moniki. Serial o poszukiwaniu przyjemności i o tym, że przyjemność może wynikać nie tylko z seksu, ale z samego faktu, że posiada się ciało i odczuwa życie w intensywny sposób bardzo przypadł do gustu wielu użytkownikom serwisu. Produkcja spod szyldu Netflix Originals trafiła na listę Top 10 najchętniej oglądanych produkcji w aż 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich, między innymi we Włoszech, Indiach, Egipcie i Dominikanie. Nic dziwnego, że już w lipcu 2021 roku zapowiedziano, że powstanie 2. sezon „Sexify”. Oto wszystko, co wiemy o kontynuacji produkcji.

2. sezon „Sexify” – fabuła

W nowym sezonie „Sexify” poznamy dalsze losy głównych bohaterek, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad swoją apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje. 

Za kontynuację serialu nadal odpowiadają Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski, a producentami kreatywnymi są Agata Gerc i Jan Kwieciński z Akson Studio. Co mówią o kolejnej odsłonie produkcji i jej sukcesie?

Drugi sezon „Sexify” będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży - mówi Agata Gerc, producentka serialu. 

Pokochaliśmy bohaterki „Sexify” oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy - dodaje Jan Kwieciński, producent serialu.

 Twórcy „Sexify” Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu  swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem Akson Studio oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie  - powiedziała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

2. sezon „Sexify” – obsada

W 2. sezonie produkcji do swoich ról powracają aktorki Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska. Na ekranie pojawi się znów Jan Wieteska. Ciekawe, jak rozwinie się relacja jego bohatera z Natalią. Do obsady dołączy również Iza Kuna czy Nikodem Rozbicki. 

Zobacz także:

2. sezon „Sexify” – oficjalny zwiastun

Nareszcie jest zwiastun 2. sezonu serialu „Sexify”. Jak potoczą się dalej losy bohaterek i co z apką Sexify dedykowaną kobiecej seksualności. Trailer zaczyna się od premiery aplikacji i... kłopotów. Dziewczynom kończą się pieniądze i znów muszą przebijać się przez seksualne tabu i zdobywać umiejętności biznesowe w przyspieszonym tempie. Wpadają na pomysł, by zrobić także aplikację dla facetów... Wydaje im się to proste, postrzegają męską seksualność przez pryzmat stereotypów, że jest ona prosta w porównaniu do kobiecej. Cóż, wygląda na to, że będą musiały się trochę podszkolić i w tej dziedzinie. A czy na pewno wiedzą już wszystko o swoich ciałach i ich potrzebach?

2. sezon „Sexify 2” – kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu Sexify miał swoją premierę 28 kwietnia 2021 roku i jest dostępny na całym świecie, tylko na Netflix. Polski oddział serwisu potwierdził już, że nowy sezon będzie liczył 8 odcinków. A kiedy jego premiera? W lipcu 2021 roku zapowiadano, że 2. sezon pojawi się jeszcze w 2022 roku. Będzie to nieco później, ale nie aż tak, bo nowa odsłona polskiej produkcji pojawi się na platformie streamingowej już w styczniu.

Doszliśmy do drugiej bazy. Sezon 2 „Sexify” już 11 stycznia – dowiadujemy się z oficjalnego kanału polskiego oddziału Netfliksa na Instagramie.