Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp znowu razem?

Ich romansem żył cały świat. Zaczęło się 3 lata temu, kiedy parę zaczęto widywać podczas wspólnych spacerów po Nowym Jorku i randek w tamtejszych kawiarniach. Jeszcze goręcej zrobiło się we wrześniu 2019 roku, kiedy internet obiegły odważne zdjęcia, na których półnadzy okazywali sobie czułości na jachcie podczas wspólnych wakacji na Capri. Nie dało się nie zauważyć, że między tym dwojgiem jest prawdziwa chemia, dlatego szokiem dla wszystkich było ich rozstanie. Doszło do niego w kwietniu 2020 roku, kiedy to gwiazdor „Tamtych dni i tamtych nocy” miał zerwać z córką Johny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Z jakiego powodu? Do dziś nie wiadomo... Wy też nie mogliście tego przeboleć? Mamy dla was dobre wiadomości. Według najnowszych plotek Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp wrócili do siebie. Skąd takie przypuszczenia? Już wyjaśniamy. 

Spekulacje, że Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp znowu są razem napłynęły zza oceanu, po tym jak 5 kwietnia 2021 roku aktora i aktorkę spotkano w Nowym Jorku w tej samej okolicy. I choć nie widziano ich razem, fani twierdzą, że to nie może być przypadek, że zarówno on, jak i ona tego samego ranka spacerowali po centrum Manhattanu. A są na to dowody, bo paparazzi udało się zrobić im zdjęcia. I choć oboje ubrani byli w obowiązkowe maseczki, ciepłe kurtki i bluzy z kapturem, nie dałoby się pomylić ich z kimś innym. Czy to wystarczający dowód na to, że wrócili do siebie? Oceńcie sami. Tymczasem my trzymamy rękę na pulsie. Stay tuned!

Przypominamy tylko, że po rozstaniu z Lily-Rose Depp Timothee Chalamet był już podejrzewany o to, że ma nową dziewczynę. Paparazzi „przyłapali” go na czułościach z Eizą González. Teraz wiemy już jednak, że była to „tylko” przelotna znajomość. Lily-Rose Depp pozostawała sama. Czy niebawem ponownie zmienią status związku? Czas pokaże.