Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet – historia związku

O tym, że między Lily-Rose Depp i Timothéem Chalametem być może coś jest na rzeczy zaczęło mówić się już 4 lata temu, kiedy parę zaczęto widywać podczas wspólnych spacerów po Nowym Jorku i randek w tamtejszych kawiarniach. Jeszcze goręcej zrobiło się we wrześniu 2019 roku, kiedy internet obiegły odważne zdjęcia, na których półnadzy okazywali sobie czułości na jachcie podczas wspólnych wakacji na Capri. Nie dało się nie zauważyć, że między tym dwojgiem jest prawdziwa chemia, dlatego szokiem dla wszystkich było ich rozstanie. Doszło do niego w kwietniu 2020 roku, kiedy to gwiazdor „Tamtych dni i tamtych nocy” miał zerwać z córką Johny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Z jakiego powodu? Do dziś nie wiadomo...

Fani pary nie mogli tego przeboleć. Nie był to jednak definitywny koniec ich znajomości. Już rok później w mediach po obu stronach Atlantyku mówiło się o tym, że Lily-Rose i Timmy rzekomo postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Spekulacje na temat tego, że Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp znowu są razem napłynęły zza oceanu, po tym jak 5 kwietnia 2021 roku aktora i aktorkę spotkano w Nowym Jorku w tej samej okolicy. I choć nie widziano ich razem, fani twierdzą, że to nie może być przypadek, że zarówno on, jak i ona tego samego ranka spacerowali po centrum Manhattanu. A są na to dowody, bo paparazzi udało się zrobić im zdjęcia. I choć oboje ubrani byli w obowiązkowe maseczki, ciepłe kurtki i bluzy z kapturem, nie dałoby się pomylić ich z kimś innym. Czy to wystarczający dowód na to, że wrócili do siebie? Czas pokazał, że niekoniecznie.

Timothée Chalamet i Lily-Rose Depp – z kim się spotykali po rozstaniu?

Przypominamy tylko, że po rozstaniu z Lily-Rose Depp Timothee Chalamet był już podejrzewany o to, że ma nową dziewczynę. Paparazzi „przyłapali” go na czułościach z Eizą González. Teraz wiemy już jednak, że była to „tylko” przelotna znajomość. O życiu miłosnym hollywoodzkiego aktora zaczęło się znów głośno mówić wiosną tego roku. Do amerykańskich mediów zaczęły bowiem przedostawać się sensacyjne informacje na temat znajomości aktora z... Kylie Jenner. Czy tych dwoje faktycznie łączy coś więcej niż przyjaźń? Informatorzy serwisów plotkarskich przecigają się w przekazywaniu kolejnych, często sprzecznych informacji. Pozostaje nam więc chyba jedynie cierpliwie czekać na to, aż do sprawy odniosą się sami zainteresowani.

Lily-Rose Depp przez dłuższy czas pozostawała sama. W sierpniu 2021 roku przyłapano ją na kilku randkach z Austinem Butlerem. Nic poważnego z tego jednak nie wyniknęło. Kolejnym obiektem westchnień aktorki został raper Yassine Stein. Zaczęli się ze sobą umawiać po koniec 2021 roku. Nie wiadomo, kiedy dokładnie się rozstali, ale w marcu 2023 fani zwrócili uwagę, że przestali się obserwować nawzajem na Instagramie.

Wiosną 2023 na jaw wyszło, że Lily-Rose znów jest zajęta. Tym razem jej serca skradła kobieta, raperka, piosenkarka i songwriterka Danielle Balbuen, znana lepiej pod pseudonimem 070 Shake.