Pandemia sprawiła, że trochę się rozleniwiłyśmy. Choć może lepiej powiedzieć pokochałyśmy wygodę. I bardziej cenimy sobie swój czas, dlatego nie chcemy tracić go przed lustrem, godzinami układając włosy. To właśnie dlatego, jedną z najpopularniejszych ostatnio fryzur jest pozornie niedbały koczek na czubku głowy. A także jego nieco bardziej wyrafinowana wersja, która już została uznana za najseksowniejszą fryzurę tego lata! Tym bardziej, że do wzrostu jej popularności przyczyniła się sama Kim Kardashian, która przed kilkoma dniami pokazała się w niej w Rzymie (pod samą fontanną Di Trevi!). O jakie dokładnie uczesanie chodzi? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. 

Ten prosty koczek to najseksowniejsza fryzura na lato 2021

Bazą najseksowniejszej fryzury tego lata jest właśnie wspomniany już prosty koczek zawiązywany na czubku głowy. Kim postawiła na nieco porządniejszą wersję, bo w jego wykonaniu pomógł jej fryzjer gwiazd Chris Appleton (który później zresztą pochwalił się tym na swoim Instagramie). Stylizacje gwiazd rządzą się jednak swoimi prawami, wy idąc na imprezę możecie poprzestać na nonszalancko zawiązanym koczku. Ważne jednak, by pamiętać o wyróżniku fryzury – pojedynczych kosmykach luźno opadających na twarz po obu stronach głowy. To właśnie za ich sprawą upięcie nabiera pazura i zmysłowego charakteru. Do tego stopnia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Nic dziwnego, że Kim Kardashian zrobiła prawdziwą furorę. Zdjęcia i film, które jej fryzjer udostępnił w mediach społecznościowych zdążyło polubić ponad 100 tysięcy fanów. Nie mniej było także pozytywnych komentarzy. Zresztą zobaczcie sami, jak wyglądała: 

No cóż, fryzura jest bardzo korzystna dla naszej twarzy – za sprawą nonszalanckich kosmyków, dodaje jej tajemniczości, wyostrza rysy i podkreśla kości policzkowe. A ponieważ odsłania kark i szyję dodaje też seksapilu. No i sprawia, że nawet w najbardziej upalne dni nie jest nam za gorąco. No i, jak już wiecie, jest naprawdę prosta do wykonania. Kolejny plus? Niedbały koczek z luźno opadającymi kosmykami to też świetna fryzura dnia drugiego – z powodzeniem można go bowiem zrobić z włosów nie pierwszej świeżości. Jeśli jesteście więc spóźnione na większe wyjście i nie macie czasu umyć głowy, wiecie już co robić. Kąpiel najwyżej weźmiecie w fontannie.