Tę niedrogą maskarę uwielbiają gwiazdy: Bella Hadid, Kim Kardashian i księżna Kate!

Choć mają dostęp do kosmetyków najlepszych światowych marek, nie zawsze sięgają po te najdroższe. A skoro tak, możemy mieć pewność, że wybrane przez nie produkty, naprawdę działają! Tym bardziej, że nierzadko polecane są przez najlepszych makijażystów. Najlepszy przykład? Maskara, której używają Bella Hadid, Nicole Richie, Kim Kardashian, a nawet... księżna Kate. Wy też możecie ją mieć, bo ulubiona maskara gwiazd to kosmetyk popularnej marki, który jest naprawdę niedrogi. A o tego bardzo wydajny.

Mowa o tuszu do rzęs Lash Sensational amerykańskiej marki Maybelline, która poszczycić się może tradycją sięgającą 1915 roku! I której produkty są nie tylko skuteczne, ale i niedrogie.

Maskara Lash Sensational od Maybelline została stworzona przede wszystkim, by dodawać rzęsom objętości. I robi to świetnie, bo dzięki specjalnej szczoteczce w kształcie wachlarza, o wypustkach różnej długości, świetnie rozdziela rzęsy i maluje każdą z osobna. Dzięki temu rzęsy nie tylko wyglądają jakby było ich więcej, ale i są swietnie podkreślone i idealnie ciemne. Maskara nie tylko zresztą zagęszcza rzęsy, ale i je wydłuża. A przy tym ma właściwości pielęgnacyjne – odżywia i odbudowuje rzęsy, dzięki czemu są w doskonałej kondycji. 

Blanka Lipińska wyznała, jakiego tuszu do rzęs używa. To kultowa maskara, która kochają internautki! >>>

Maskara Maybelline Lash Sensational – opinie

„Zawsze miałam problem w doborze tuszu, gdyż mam bardzo długie rzęsy i niektóre tusze pogrubiające sklejają rzęsy. Tu efekt jest magiczny i naprawdę nie spodziewałam się, że będę tak zadowolona. Rzęsy są pięknie uniesione, pogubione i rodzielone. Wyglądają jakbym wyszła od kosmetyczki” – na temat maskary Maybelline Lash Sensational możemy przeczytać w internecie. Obok komentarzy, takich jak: „Idealnie wydłuża, pogrubia oraz podkręca rzęsy. Nie odbija się na powiekach. Pozwala na efekt sztucznych rzęs i prezentuje się bardzo dobrze zarówno na górnych, jak i dolnych włoskach”, „Nic się nie osypuje, ani pod okiem nie robi panda”, „Jeden z lepszych tuszów, jakiego używałam”. Jak widać więc, nie tylko gwiazdy, ale i „zwykłe dziewczyny” są z tego tuszu do rzęs zadowolone. A wy?