Tom Hiddleston i Zawe Ashton? Prawdopodobnie nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Jednak mimo międzynarodowej sławy nie wiemy zbyt wiele o ich związku. Aktor i aktorka bardzo dbają o swoją prywatność - rzadko publikują zdjęcia czy wideo w mediach społecznościowych, natomiast podczas wywiadów skupiają się na sprawach zawodowych. Właśnie dlatego nie dziwi fakt, że o narodzinach ich pierwszego dziecka dowiedzieliśmy się z serwisów plotkarskich zza oceanu, a konkretnie od ich informatorów czy informatorek. 

Tom Hiddleston i Zawe Ashton zostali rodzicami. To ich pierwsze dziecko

Jako pierwszy o narodzinach pierwszego dziecka Toma Hiddlestona i Zawe Ashton poinformował portal „Us Weekly”. Według źródła, gwiazdy świetnie odnajdują się w roli rodziców, są przepełnieni radością. Jedyne z czym mają problem to sen, a właściwie jego brak. 

Tom i Zawe czują się świetnie jako rodzice, są przepełnieni radością – ujawnił informator serwisu „Us Weekly”. – Zmagają się z problemami typowymi dla młodych rodziców i nie śpią za dużo, ale są zachwyceni.

Niestety nie wiadomo, czy Zawe Ashton urodziła chłopca czy dziewczynkę. Nieznane są również imię dziecka oraz dokładna data urodzenia. Jeśli informacje na ten temat zostaną ujawnione, poinformujemy was o tym. 

Tom Hiddleston i Zawe Ashton: historia związku

Nie ukrywamy, że Tom Hiddleston i Zawe Ashton to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie. Przypomnijmy, że zaczęli spotykać się w 2019 roku – po tym, jak zostali obsadzeni w głośnej sztuce „Betrayal”. Niecałe dwa lata później potwierdzili plotki o łączącym ich uczuciu, a na początku 2022 roku zaręczyli się. Natomiast latem dowiedzieliśmy się, że Tom Hiddleston i Zawe Ashton spodziewają się pierwszego dziecka. Główna zainteresowana całą sprawą podzieliła się radosną wiadomością z fankami oraz fanami podczas uroczystej premiery „Mr. Malcolm’s List”, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie z wyraźnie zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem. Wyglądała obłędnie. 

fot. Getty Images

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć aktorki ze wspomnianego wydarzenia, a także kilka uroczych fotografii z jej partnerem. Według wielu osób, Tom Hiddleston i Zawe Ashton bardzo do siebie pasują. Też tak uważacie?