Ta informacja nie zdziwiłaby nikogo tak bardzo, gdybyśmy wcześniej rzeczywiście mieli pewność, że Tom Holland i Zendaya są parą. Tymczasem aktorski duet nieźle wodził za nos swoje fanki i fanów. Rozwój tego związku był powolny – początki znajomości Toma Hollanda i Zendai sięgają 2016 roku, kiedy to para poznała się na planie „Spider-mana”. Już wtedy krążyły plotki o ich romansie. Świat bacznie obserwował posty na profilach instagramowych obu gwiazd, śledził wywiady, w których mogliby się nieco wygadać. Ani Tom, ani Zendaya nigdy nie wyznali oficjalnie, że się spotykają. Jednak informacja o tym, że kupili dom zdaje się rozsiewać wszelkie wątpliwości.

Tom Holland i Zendaya kupili dom

Domysłom o związku Zendai i Toma Hollanda nie było końca. Nawet jeśli podejrzewano ich o flirtowanie, nikt nie spodziewał się, że ta relacja jest na tyle poważna, by zdecydowali się na wspólne zamieszkanie, a nawet kupno domu. W dodatku nie za oceanem, a w Wielkiej Brytanii, gdzie ostatnio widziano ich razem. Zapewne odbierali klucze do nowej rezydencji. Dla aktorki, która do tej pory mieszkała w Stanach Zjednoczonych, wiąże się to z przeprowadzką. Podobno zakochana para chciała, by ich pierwszy dom był w Londynie, gdzie dorastał Tom Holland. Co wiemy o samej nieruchomości?

Jak wygląda dom Toma Hollanda i Zendai?

Jak donoszą zagraniczne media, posiadłość może być warta nawet 3 miliony funtów i znajduje się w prestiżowej, południowo-zachodniej dzielnicy Londynu – Richmond. Sześć sypialni, siłownia, sala kinowa – wydają się być standardem dla sław. Mimo to, duet aktorski zdecydował się na gruntowny remont, by dostosować wspólne gniazdko do swoich potrzeb. Metamorfoza domu ma potrwać aż do końca lata. Tom Holland zaznaczył, że ​​chce nowoczesnej ochrony na terenie całej posiadłości, zaczynając od dwumetrowej stalowej bramki bezpieczeństwa na podjeździe. Marzy mu się również prywatna, męska przestrzeń tylko dla niego. Sąsiedztwo również robi wrażenie. Para może cieszyć się towarzystwem Angeliny Jolie, Micka Jaggera, Toma Hardy’ego, czy Davida Attenborougha, ponieważ te gwiazdy również posiadają swoje rezydencje w tej okolicy.

Złota para Hollywood jak na razie miała osobne mieszkania. Gwiazda „Euforii” jest właścicielką domu w Los Angeles, wartego 5,6 miliona dolarów, a Tom Holland posiada mieszkanie z trzema sypialniami w stolicy Wielkiej Brytanii. Jak można się domyślać, żadne z niech nie wypowiedziało się w sprawie kupna domu.