Zendaya i Tom Holland spotkali się na planie produkcji Spider-Man: Homecoming w 2017 roku. I choć wiele osób było przekonanych, że byliby idealną parą, to jednak nie wydawali się sobą zainteresowani. Zendaya była w związku chociażby z Jacobem Elordim, partnerem z serialu Euforia. Jednak jesienią 2020 roku doszło do rozstania, a aktor był widywany z Kaią Gerber. Z kolei Tom Holland pozostawał w relacji z Olivią Bolton. Wydaje się, że przy okazji pracy nad kolejnym filmem o Spider-Manie (Spider-Man: No Way Home), który ma trafić do kin jeszcze w tym roku, więzi między Zendayą a Tomem się zacieśniły. A amerykański portal Page Six zdaje się mieć na to dowody.

Zendaya i Tom Holland potwierdzili romans?

2 lipca na stronie Page Six zostały opublikowane zdjęcia i nagrania, na których można dostrzec, jak Zendaya i Tom całują się w jego samochodzie, podczas czekania na światłach w Los Angeles. Byli także widziani w Silver Lake z mamą Zendayi, czyli Claire Stoermer. Wróćmy jednak do pocałunku. Zdecydowanie nie wyglądał on jak szybkie ćwiczenia do roli. Paparazzi dostrzegli, że para patrzyła na siebie z czułością a pocałunek był namiętny. Oczywiście nie można uznać tego za oficjalne potwierdzenie, że 24-latka i 25-latek są razem. Sami zainteresowani nie odnieśli się póki co do tych medialnych doniesień. Ale bez wątpienia żywią do siebie ciepłe, o ile nie gorące uczucia, jak można wnioskować na podstawie wspomnianych materiałów. Może to związek, może romans. Czekamy, co dalej. I tym bardziej odliczamy dni do premiery nowych przygód Spider-Mana.

Zendaya i Tom Holland są parą? Fanki i fani zalali Twitter entuzjastycznymi wiadomościami

Wczoraj na Twitterze zawrzało wobec doniesień o zarejestrowanym pocałunku między Zendayą a Tomem. Związki gwiazd oczywiście wywołują szum i ciekawość, ale w tym przypadku można mówić o radości i tym, że wiele osób cieszyło się, że miały dobre przeczucia co do tej dwójki. W końcu od 2017 roku trwały spekulacje, czy Tom i Zendaya być może nie są razem, tylko dobrze ukrywają swoją relację. I to mimo tego, że oboje zaprzeczali tym plotkom. Oczywiście może być i tak, że to kolejne podejście gwiazd do bycia razem i poprzednie doniesienia aż tak bardzo nie mijały się z prawdą.