Jeszcze w tym roku będziemy mogli zobaczyć najnowszą część marvelowskiej serii Spider-Man: No Way Home, w której zagrali Zendaya i Tom Holland. Od 2017 roku, kiedy miała miejsce premiera rebootu o Człowieku-Pająku z Tomem w roli głównej, fani i fanki tego duetu spekulowali o ich romansie. Oboje jednak darzyli się przyjaźnią, a związani byli z innymi osobami ze świata show-biznesu. Czy teraz ich relacja faktycznie weszła na nowe tory? 

Zendaya i Tom Holland nie potwierdzili romansu

Od czasu pierwszej części Spider-Mana z TĄ dwójką, wszyscy zastanawiali się, czy między młodymi aktorami nawiązała się relacja miłosna. Fani wróżyli im udany związek. Mimo tego do 2020 Zendaya spotykała się z Jacobem Elordim, partnerem z serialu Euforia. Tom Holland natomiast był związany z Olivią Bolton. Na fali kolejnej części kultowego filmu o super bohaterze znowu zaczęło się mówić o związku Zendayi i Toma. Na początku lipca sieć obiegło zdjęcie, na którym widać, jak całują się w samochodzie w Los Angeles. Potem przyłapano ich na zakupach z mamą Zendayi. W sierpniu razem widziano ich na weselu. Żadne z nich jednak nie potwierdziło, że są razem. Do wczoraj...?

Zendaya i Tom Holland są parą? Historia jednego zdjęcia

Jeśli mówimy o poważnej relacji między Zendayą i Tomem, to trzeba przyznać, że udawało im się utrzymać ją w tajemnicy. Czyżby przyszedł czas na obwieszczenie światu, że są w sobie zakochani? Czy uroczy post Toma, który zamieścił na swoim profilu, to game changer? Okazja była idealna – 25. urodziny Zendayi. Na zdjęciu widać młodych aktorów ucharakteryzowanych do swoich ról w marvelowskim filmie. Tom w kostiumie Spider-Mana i z ranami na twarzy siedzi przed lustrem, podczas gdy Zendaya robi im zdjęcie aparatem analogowym, który częściowo zasłania jej słodki uśmiech. Aktor wymownie podpisał post:

Moja MJ, najszczęśliwszych urodzin. Zadzwoń. xxx

Trzy „x” oznaczają oczywiście trzy buziaki. Zendaya nie pozostała dłużna. Pod zdjęciem zostawiła komentarz: "Dzwonię teraz". I dodała emotikonkę serca…

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć aktorce wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! I trzymać kciuki za to, by układało jej się w miłości. Z Tomem czy kimkolwiek innym.