Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów „Listów do M”. Kolejna – już piąta część najpopularniejszej świątecznej komedii romantycznej w Polsce właśnie trafiła do kin. Natomiast w ubiegły czwartek odbyła się uroczysta premiera filmu, na której pojawili się członkowie oraz członkinie obsady i nie tylko. Wśród nich m.in. Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i Wojciech Malajkat, którzy są związani z produkcją od samego początku, jak również odtwórcy oraz odtwórczynie nowych ról, na czele z Mateuszem Banasiukiem i Marianną Zydek. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także Tomasza Karolaka, którego postać należy do grona najpopularniejszych. Co ciekawe, aktor nie przyszedł sam. Tamtego wieczoru towarzyszyła mu córka – Lena

Tomasz Karolak zabrał córkę na premierę filmu „Listy do M. 5”

Tomasz Karolak zaskoczył fanki oraz fanów, pojawiając się na premierze „Listów do M. 5” razem z córką. Popularny aktor miał na sobie klasyczny garnitur. Natomiast Lena, bo właśnie tak ma na imię nastolatka, postawiła na czarną sukienkę midi z koronkowymi zdobieniami. Do tego dobrała torebkę i masywne botki w tym samym kolorze. Swój look uzupełniła o makijaż z kreskami na oczach w rolach głównych. Ich wspólne zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Tomasz Karolak i Lena Karolak na premierze „Listów do M. 5”. Co o niej wiemy?

Przypomnijmy, że Lena Karolak jest pierwszym dzieckiem Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej. Urodziła się 5 listopada 2007 roku, co oznacza, że już niebawem skończy 15 lat. Niestety nie wiemy zbyt wiele o jej życiu prywatnym. Jakiś czas temu mówiono o tym, że nastolatka nie chce iść w ślady swoich rodziców, nie chce zostać aktorką. Uroczysta premiera „Listów do M. 5” była pierwszym wydarzeniem od dawna, w którym wzięła udział. Warto dodać, że Lena ma młodszego brata. Leon Karolak przyszedł na świat w 2013 roku.