W ubiegłym tygodniu światło dzienne ujrzał nowy album Taco Hemingwaya, a wraz z nim utwór „Mix Sałat”, na którym możemy usłyszeć także Darię Zawiałow. Został doskonale przyjęty przez ich fanów oraz fanki. I, jak się właśnie okazało, to nie koniec niespodzianek od tego duetu. Dziś bowiem do streamingu trafił singiel „Supro”, który zapowiada czwartą płytę artystki – „Dziewczyna Pop”. Daria Zawiałow i Taco Hemingway po raz kolejny połączyli siły. Co więcej, zaprosili do współpracy Tomasza Kota, który... wcielił się w rolę rapera w teledysku towarzyszącym wspomnianej piosence. 

Tomasz Kot jako Taco Hemingway w nowym klipie do utworu Darii Zawiałow

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że Tomasz Kot jest jednym z najlepszych polskich aktorów (a przy okazji jednym z naszych ulubionych). Ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról. Ale w takiej kreacji jeszcze go nie widziałyśmy. 

Teledysk do „Supro” nagrywano w dwóch miejscach – na amerykańskiej pustyni, a także w Warszawie. To właśnie po ulicach stolicy włóczy się Tomasz Kot – w dresowej bluzie, luźnych jeansach i modnych sneakersach. W takiej stylizacji i dodatkowej charakteryzacji jest nie do poznania. Udało mu się (i całemu teamowi beauty) upodobnić do Taco Hemingwaya.  

Pomysł, aby zaangażować do tego projektu Tomka powstał bardzo spontanicznie. „SUPRO” jest napisane i zaśpiewane przez nas z lekkim przymrużeniem oka. Zależało nam więc na tym, aby teledysk do tego numeru również nie był brany całkowicie na poważnie – przyznaje Daria Zawiałow. – Chwilę później wpadliśmy na pomysł „a co by było gdyby Filipa zagrał aktor?”. I w zasadzie od razu przyszedł nam do głowy Tomasz Kot. Razem z Taco ogromnie szanujemy jego postać i kunszt, a poza tym panowie przy pomocy odrobiny charakteryzacji okazało się, że są do siebie zaskakująco podobni! 

Daria Zawiałow i Taco Hemingway znów łączą siły. Wspólnie zapowiadają nowy album artystki

„Supro” to dialog między artystami. Zaskakujący, nieco abstrakcyjny. Wspólny utwór Darii Zawiałow i Taco Hemingwaya reprezentuje trzeci, a zarazem ostatni rozdział „Dziewczyny Pop”. Premiera albumu została zaplanowana na 20 października. Nie możemy się doczekać.