Program Too Hot To Handle powrócił. W ubiegłą środę (23 czerwca) na platformie Netflix pojawił się drugi sezon bijącego rekordy popularności reality-show, którego uczestnicy i uczestniczki muszą się powstrzymać od seksu, całowania oraz innych kontaktów o podłożu erotycznym. Zapowiada się naprawdę gorąco. Oglądając nowe odcinki THTH nie tylko poznałyśmy uczestników i uczestniczki programu, ale również dowiedziałyśmy się, gdzie zamieszkali i zamieszkały. To luksusowa willa na wyspie Providenciales na Oceanie Atlantyckim, którą odwiedziło wiele gwiazd, na czele z Rihanną. Wnętrza robią wrażenie. Natomiast cena za noc przyprawia o zawrót głowy!

Too Hot To Handle 2: Gdzie zamieszkali uczestnicy i uczestniczki?

Drugi sezon Too Hot To Handle został zrealizowany w Turks i Caicos, a konkretnie na wyspie Providenciales. Uczestnicy i uczestniczki programu zamieszkali i zamieszkały w bardzo luksusowej willi Turtle Tail Estate. Znajdują się w niej sypialnie, baseny, korty tenisowe oraz prywatne kino. Goście i gościnie mogą także poćwiczyć jogę czy skorzystać z masażu. Natomiast o ich komfort zadbają lokaj oraz szef kuchni. 

Ile kosztują wakacje w Turtle Tail Estate? Oj, niemało. Chcąc się tam zatrzymać, należy liczyć się z kosztami rzędu 10 tysięcy dolarów za noc. Ale mimo cen, które przyprawiają o zawrót głowy (i utrudniającej podróżowanie pandemii koronawirusa), willa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie pokoje są zarezerwowane do końca 2022 roku.

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcia z Turtle Tail Estate, czyli luksusowej willi, w której zamieszkali uczestnicy i uczestniczki Too Hot To Handle 2