Najwyższy czas poznać bliżej uczestniczki oraz uczestników „Top Model 10”. Do grona osób, które wzięły udział w jubileuszowej edycji największego modowego show w Polsce, należy m.in. Arkadiusz Pydych – informatyk z Krakowa, który kilka lat temu przeszedł spektakularną metamorfozę. Co o nim wiemy? Sprawdźcie poniżej. 

Arkadiusz Pydych w „Top Model 10”

Arkadiusz Pydych, którego poznałyśmy i poznaliśmy już w pierwszym odcinku „Top Model 10”, totalnie zachwycił jury. Ma bowiem interesującą urodę, a do tego jest bardzo fotogeniczny. Podczas mini sesji zdjęciowej zorganizowanej na potrzeby castingu pozował w towarzystwie Patrycji Sobolewskiej, czyli finalistki poprzedniej edycji modowego show. Świetnie sobie poradził, dlatego Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zaprosili go do kolejnego etapu. Na bootcampie poszło mu równie dobrze. Udowodnił, że ma zadatki na profesjonalnego modela. I dzięki temu trafił do domu Top Model. Kolejne zadania w modowym show mogą się okazać dla niego nieco trudniejsze. 

Jesteście ciekawe i ciekawi, jak Arkadiusz Pydych poradzi sobie w dalszej części modowego show? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, przypominamy, że program „Top Model 10” jest emitowany w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. O tym, co działo się w odcinkach, możecie natomiast przeczytać na Glamour.pl. A teraz czas poznać bliżej Arkadiusza Pydycha z tegorocznej edycji modowego show. 

„Top Model 10”: Arkadiusz Pydych – co wiemy o uczestniku jubileuszowej edycji programu?

Arkadiusz Pydych ma 26 lat, co czyni go najstarszym uczestnikiem w tej edycji „Top Model”. Chłopak, który bierze udział w jubileuszowej edycji modowego show, urodził się we Włoszech. Natomiast w wieku 14 lat przeprowadził się do Polski. Od pewnego czasu mieszka w Krakowie, gdzie studiuje zarządzanie i pracuje jako informatyk w dużej firmie. Bierze udział w „Top Model 10”, aby spełnić marzenia, a także, by sprawdzić, czy ma szansę na sukces w tej branży. 

Warto wspomnieć, że kilka lat temu Arkadiusz Pydych przeszedł spektakularną metamorfozę. Uczestnik „Top Model 10” ważył kiedyś 118 kg. Z czasem zrzucił natomiast 60 kg. Teraz zdrowo się odżywia i pamięta o aktywności fizycznej. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej TVN, Arkadiusz Pydych z „Top Model 10”, regularnie ćwiczy na siłowni, jeździ na rowerze, poza tym często spaceruje – zależy mu na tym, by codziennie wykonywać minimum 10 tysięcy kroków.  

„Top Model 10”: Arkadiusz Pydych na Instagramie

Podobnie jak inne uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 10”, Arkadiusz Pydych może pochwalić się rosnącą popularnością w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie (@arkadiuszpydych) obserwuje już ponad 20 tysięcy osób. Co można tam znaleźć? Uczestnik modowego show najchętniej dzieli się ze swoimi fanami i fankami efektami mniej lub bardziej profesjonalnych sesji zdjęciowych. Co ciekawe, Arkadiusz Pydych przyznał w rozmowie z Glamour.pl, że ważniejsze od mediów społecznościowych jest dla niego to, co dzieje się w życiu realnym. Wspomniane Q&A możecie zobaczyć poniżej.