Dziesiąta edycja „Top Model” trwa w najlepsze. Do grona osób, które zamieszkały w domu modelek i modeli, należy Łukasz Wasielewski. Pochodzący z Helu blondyn zachwycił jury podczas castingu online. Natomiast w kolejnych etapach „Top Model 10” udowodnił, że zasługuje na miejsce w programie. Czym się zajmuje i co o nim wiemy? Poznajcie bliżej Łukasza Wasielewskiego z jubileuszowego sezonu modowego show. 

Łukasz Wasielewski w „Top Model 10”

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli zachwyceni filmem, który Łukasz Wasielewski dołączył do swojego zgłoszenia do „Top Model 10”. Wyróżniał się bowiem niesamowitą energią. Podczas spotkania na żywo Łukasz był bardziej zestresowany, brakowało mu entuzjazmu. Ale mimo to jury postanowiło dać mu szansę i zaprosiło do kolejnego etapu, czyli na bootcamp, a następnie do domu modelek i modeli. 

Jak Łukasz Wasielewski radzi sobie „Top Model 10”? Uczestnik ma oryginalną urodę i jest bardzo fotogeniczny. Osoby, które oglądają modowe show, często przyznają, że jest ich faworytem i życzą mu wygranej. Marcin Tyszka zauważył natomiast, że praca z Łukaszem nie należy do najłatwiejszych. Przypomnijmy, że juror fotografował go, a także pozostałych mieszkańców oraz mieszkanki domu Top Model podczas ekstremalnej sesji w kole. Wszystko wskazuje jednak na to, że Łukasz wziął sobie rady fotografa do serca. W kolejnym zadaniu, podczas którego musiał odegrać miłosną scenę z Weroniką Zoń, poradził sobie bowiem zdecydowanie lepiej. 

„Top Model 10”: Łukasz Wasielewski – co wiemy o uczestniku programu?

Łukasz Wasielewski ma nie tylko oryginalną urodę, ale również osobowość. Co o nim wiemy? Jak się okazuje, całkiem sporo. Uczestnik „Top Model 10” ma 21 lat. Ma 184 cm wzrostu, waży 73 kg, z kolei jego wymiary to 90 / 74 / 100 cm. Pochodzi z Helu, ale od kilku lat mieszka w Łodzi. Podczas castingu do jubileuszowej edycji programu wyznał, że ma za sobą odwyk, a od trzech lat jest trzeźwym narkomanem. 

Pasją Łukasza Wasielewskiego jest muzyka. Uczestnik tegorocznej edycji „Top Model” gra na kilku instrumentach, w tym na gitarze elektrycznej i gitarze basowej. Przed pandemią założył nawet własny zespół. Co więcej, pracuje w sklepie muzycznym. 

„Top Model 10”: Łukasz Wasielewski na Instagramie

Uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 10” doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna w pracy modela czy modelki jest obecność w mediach społecznościowych. Właśnie dlatego Łukasz Wasielewski ma konto na Instagramie (@wookie_wsl), gdzie regularnie publikuje zdjęcia ukazujące jego codzienność i zabawne wideo, a także dzieli się materiałami zza kulis modowego show. Poza tym mieszkaniec domu Top Model chętnie wchodzi w interakcje ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami. Regularnie organizuje tak zwane Q&A na Instagram Stories i angażuje się w inne aktywności. Kilka zdjęć z jego profilu, który obserwuje już ponad 17 tysięcy osób, możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Jeśli interesują was zdjęcia i wideo z uczestniczkami oraz uczestnikami „Top Model 10”, zaglądajcie również na profile @glamourpoland na Instagramie i TikToku. Znajdziecie tam m.in. serię pytań i odpowiedzi z Łukaszem Wasielewskim, Aleksandrą Skubis, Julią Sobczyńską, Kacprem Jasińskim, Kacprem Orenkiewiczem, Bartoszem Klochem, Wiktorią Pawliszewską, Weroniką Zoń, Adamem Lochyńskim, Nicole Akonchong, Arkadiuszem Pydychem, Dominiką Wysocką, Olgą Król, Sophią Mokhar i Mikołajem Krawieckim w rolach głównych. Jedno z nich czeka poniżej. 

Zobacz także: