„Top Model 10” trwa w najlepsze. Jury, na czele z Joanną Krupą, a także widzowie i widzki zgodnie przyznają, że poziom w tej edycji jest naprawdę wysoki. Osoby, które biorą udział w programie, na każdym etapie udowadniają nam, że mają zadatki na profesjonalnych modeli oraz profesjonalne modelki. Do grona uczestników i uczestniczek należy m.in. Aleksandra Skubis. Kim jest? Czym zajmowała się, zanim dostała się do programu? Oto wszystko, co o niej wiemy. 

Aleksandra Skubis w „Top Model 10”

Aleksandra Skubis ma już pewne doświadczenie w modelingu. Może się pochwalić kontraktami w kilku europejskich stolicach mody, a także w Azji. Jednak ze względu na wybuch pandemii koronawirusa i zamknięcie granic zmuszona była przerwać karierę. Teraz chce wrócić. Podbić świat mody. I to w wielkim stylu. Pomóc ma jej w tym „Top Model 10”, czyli największe modowego show w Polsce. Aleksandra Skubis zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego – najpierw na castingu, a następnie podczas bootcampu. Jury zgodnie stwierdziło, że aspirująca modelka zasługuje na miejsce w domu modelek i modeli.

„Top Model 10”: Aleksandra Skubis – co wiemy o uczestniczce show?

Co wiemy o Aleksandrze Skubis z „Top Model 10”? Uczestniczka nowej edycji programu ma 23 lata i 175 cm wzrostu. Jak wynika z opisu zawartego na oficjalnej stronie internetowej TVN, Aleksandra od kilku lat jeździ konno. Co więcej, w przeszłości należała do kawalerii konnej 21 Pułku Ułanów Nadwiślańskich. To artystyczna dusza. Potwierdza to m.in. fakt, że uczęszczała do liceum plastycznego. 

Część z was może kojarzyć ją z mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje bowiem ponad 20 tysięcy osób. To właśnie z niego dowiadujemy się, że Aleksandra interesuje się modą, zajmuje się modelingiem, a także profesjonalnym kreowaniem contentu. W sieci (jej nick to @aleksandra_skubis) najchętniej pokazuje, jak wygląda jej życie na co dzień, jak również dzieli się efektami swojej pracy oraz materiałami zza kulis. 

O tym, jak Aleksandra Skubis poradzi sobie w „Top Model 10” dowiemy się już niebawem – oglądając kolejne odcinki największego modowego show w Polsce. Warto wspomnieć, że program jest emitowany w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. Poza tym odcinki regularnie pojawiają się na platformie streamingowej Player. O tym, co działo się w domu modelek i modeli, a także w jakich zadaniach brali udział uczestnicy / brały udział uczestniczki show możecie przeczytać również na Glamour.pl. Stay tuned

„Top Model 10”: uczestnicy i uczestniczki

Przypomnijmy, że Aleksandra Skubis to jedna z 15 uczestników oraz uczestniczek „Top Model 10”. W domu modelek i modeli mieszkają także: Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, Mikołaj Krawiecki, Łukasz Wasielewski, Kacper Orenkiewicz, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Olga Król, Weronika Zoń, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Nicole Akonchong, Adam Lochyński oraz Sophia Mokhar. O tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka zdecydują (podobnie jak w przypadku poprzednich edycji modowego show) jurorzy i jurorki, czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Uczestnicy i uczestniczki Top Model 10 mogą też liczyć na wsparcie Michała Piróga.