W trzecim odcinku Top Model 10, który został wyemitowany 15 września tego roku na antenie TVN i jest dostępny na platformie Player, dowiedziałyśmy się oraz dowiedzieliśmy się, kto oprócz Weroniki Zoń (zdobywczyni złotego biletu) zamieszkał w domu modelek oraz modeli. Komu jury (czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński) postanowiło dać szansę w jubileuszowym sezonie programu? Poznajcie bliżej uczestniczki oraz uczestników Top Model 10.

„Top Model 10”: uczestnicy i uczestniczki

Oglądając pierwsze odcinki Top Model 10, mogłyśmy i mogliśmy sprawdzić, co działo się podczas castingów. Jury nie miało łatwego zadania. W studiu pojawiło się bowiem wiele interesujących osób. I to zarówno pod względem wyglądu, jak i osobowości. Wśród nich Marianna Schreiber, czyli żona posła PiS i ministra rządu Mateusza Morawieckiego, która – mimo tego, że obawiała się reakcji męża – postawiła na siebie i postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Niestety aspirująca modelka odpadła podczas bootcampu. A kto poradził sobie lepiej i został wyróżniony przez Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego? 

Pierwsza osoba, która zamieszkała w domu modelek i modeli, to Weronika Zoń. 21-latka zachwyciła jurorów i jurorki swoją urodą, a także osobowością – jest bardzo pozytywna i zaangażowana. Według Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego, właśnie ona zasłużyła na złoty bilet gwarantujący miejsce w programie. Natomiast podczas bootcampu jury zdecydowało, że do Top Model 10 dostają się również: Dominika Wysocka, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Łukasz Wasielewski, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis oraz Julia Sobczyńska. 

Co wiemy o uczestniczkach i uczestnikach Top Model 10? Mają ten sam cel – pokazać się z jak najlepszej strony w programie, który otwiera drzwi do świata modelingu oraz show-biznesu i zajść jak najdalej. Nie mamy wątpliwości, że wraz z emisją kolejnych odcinków będziemy ich poznawać coraz lepiej, a tym samym dowiadywać się o nich coraz więcej. 

Natomiast już teraz możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich uczestniczek i uczestników. Znajdziecie je w naszej galerii. Sprawdźcie, jak wyglądają osoby, które dostały się do Top Model 10. Komu będziecie kibicować w tym sezonie największego modowego show w Polsce? Macie już swoich faworytów bądź faworytki?