Do grona osób, które zamieszkały w domu modelek i modeli w Top Model 10, należy m.in. Olga Król. To jedna z najmłodszych uczestniczek jubileuszowej edycji programu. Ale mimo to może się pochwalić pewnym doświadczeniem w modelingu – brała nawet udział w pokazie kolekcji zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego. Kim jest? Ile ma lat i czym się interesuje? Oto wszystko, co wiemy o Oldze Król, czyli uczestniczce Top Model 10.

„Top Model 10”: Olga Król – wszystko, co wiemy o uczestniczce programu

Olga Król zachwyciła jurorów i jurorki podczas castingu do Top Model 10. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński, którzy zdecydowali, że 19-latka zasługuje na miejsce w programie, byli pod ogromnym wrażeniem jej urody – szczególnie sylwetki. Z oficjalnej strony internetowej modowego show dowiadujemy się, że Olga Król ma 178 cm wzrostu, waży 58 kg, a jej wymiary to 80 / 59 / 88 cm. Warto również wspomnieć, że jury było pod wrażeniem tego, jak aspirująca modelka porusza się po wybiegu. 

Mimo tego, że Olga Król należy do grona najmłodszych uczestniczek Top Model 10, ma już pewne doświadczenie w modelingu. Była kiedyś związana z profesjonalną agencją. W 2020 roku brała udział w wyborach Miss Polski, poza tym poszła w pokazie kolekcji zaprojektowanej przez Dawida Wolińskiego. Co więcej, próbowała swoich sił w poprzednim sezonie Top Model. Niewiele osób pamięta, że Olga została nominowana do srebrnego biletu, który gwarantował miejsce na bootcampie – jednym z najtrudniejszych i najbardziej stresujących etapów castingu. Natomiast internautki oraz internauci zdecydowali, że tego rodzaju przepustkę powinien otrzymać Dominik Bereżański

Olga Król – co jeszcze wiadomo o uczestniczce Top Model 10? Jak czytamy na oficjalnej stronie modowego show, aspirująca modelka mieszka z mamą. Pracowała już nie tylko w modelingu, ale również w zakładzie krawieckim. W tym roku zdawała maturę. W przyszłości chciałaby natomiast studiować dziennikarstwo. Nie wyklucza też psychologii oraz nauki w szkole wizażu. 

Warto dodać, że Olga Król chętnie pomaga innym. Do tego ma bardzo rozległe zainteresowania. Pasjonują ją m.in. moda, makijaż, literatura wojenna, podróże, a także samorozwój. 

Podobnie jak pozostałe osoby, które biorą udział w jubileuszowej edycji Top Model, Olga Król jest obecna na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad pięć tysięcy osób. Warto jednak zaznaczyć, że liczba followersów rośnie z każdym odcinkiem modowego show. Najchętniej publikuje selfie oraz zdjęcia ukazujące efekty mniej albo bardziej profesjonalnych sesji zdjęciowych. Kilka fotografii możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Olga Król w „Top Model 10”

Z każdym kolejnym odcinkiem lepiej poznajemy uczestników i uczestniczki Top Model 10. Dowiadujemy się czegoś o ich osobowości, a także stylu pracy podczas sesji zdjęciowych czy pokazów mody. To samo dotyczy Olgi Król. Już podczas castingu do Top Model 2021 okazało się, że 19-latka jest bardzo otwarta i bezpośrednia. Chętnie wchodzi z interakcje z innymi ludźmi. Niektórym widzom oraz widzkom nie spodobało się natomiast jej zachowanie podczas bootcampu (relację z tego etapu show mogłyśmy i mogliśmy oglądać w trzecim odcinku Top Model 10). Olga Król niechętnie przyjmowała uwagi Michała Piróga, który wspiera uczestników i uczestniczki, a także daje im cenne wskazówki. To nie wszystko. Po grupowej sesji zdjęciowej postanowiła mu o tym powiedzieć. Wiele osób ocenia to jako nieuzasadniony atak w stronę mentora. 

Zobacz także:

Jak Olga Król poradzi sobie w kolejnych odcinkach Top Model 10? O tym przekonamy się już niebawem. Przypomnijmy, że największe modowe show w Polsce jest emitowane w każdą środę o godz. 21:30 na kanale TVN. Odcinki są dostępne także na platformie streamingowej Player. Natomiast relację z każdego z nich możecie znaleźć na Glamour.pl.