Dominika Wysocka zyskała popularność dzięki udziałowi w dziesiątej, czyli jubileuszowej edycji „Top Model 10”. Uczestniczka najpierw zachwyciła jurorki oraz jurorów, czyli Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego, a następnie zdobyła sympatię widzów, a także widzek największego modowego show w Polsce. Teraz powalczy o zwycięstwo w wielkim finale. Jeszcze przed emisją odcinka finałowego warto poznać ją trochę lepiej. Oto wszystko, co wiemy o Dominice Wysockiej. 

Dominika Wysocka w „Top Model 10”

Dominikę Wysocką zobaczyłyśmy oraz zobaczyliśmy po raz pierwszy w drugim odcinku „Top Model 10”. Podczas castingu do nowej edycji programu wzięła udział w mini sesji zdjęciowej. Stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki i pozowała w towarzystwie baniek mydlanych. Udowodniła, że jest bardzo fotogeniczna. Właśnie dlatego jury zaprosiło ją do kolejnego etapu. Biorąc udział w sesji grupowej na bootcampie, potwierdziła, że zasługuje na miejsce w modowym show. Po tym, jak dostała się do domu modelek i modeli, nie odpuściła. Przez kilka tygodni ciężko pracowała, a dzięki temu wygrywała kolejne zadania. Dominika Wysocka ma na swoim koncie m.in. najlepsze zdjęcie w sesji nago, kampanię marki produkującej gumy do żucia oraz udział w pokazie Vandy Jandy, czyli jednej z najpopularniejszych projektantek mody w Czechach. Podczas Fashion Weeku w Pradze jury zdecydowało, że Dominika zasługuje na miejsce w finale. Czy zdobędzie tytuł kolejnej topmodelki w Polsce? O tym przekonamy się już niebawem, a konkretnie 24 listopada 2021 roku. Odcinek finałowy zostanie wyemitowany na żywo. Start emisji zaplanowano na godz. 21:35. O tym, kto zostanie laureatką, zadecydują fanki oraz fani programu, wysyłając SMSy pod odpowiednie (dedykowane każdej finalistce) numery telefonów.

„Top Model 10”: Dominika Wysocka. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu?

Dominika Wysocka z „Top Model 10” ma 21 lat i pochodzi z Koszalina, ale od pewnego czasu mieszka w Warszawie. Studiuje inżynierię środowiska na jednej z tutejszych uczelni, a konkretnie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Należy do grona studentek i studentów, którzy mają stypendium. Z oficjalnej strony internetowej TVN dowiadujemy się również, że Dominika Wysocka ma rozległe zainteresowania. Pasjonuje ją moda – jest na bieżąco z trendami. Kocha książki, na czele z kryminałami. Co więcej, chętnie podróżuje. Jak sama mówi, jest bardzo ciekawa świata. 

Dominika Wysocka, czyli jedna z uczestniczek „Top Model 10”, nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku. Jej partner bardzo ją wspiera, jest dla niej niesamowicie ważny. To właśnie ukochany namówił Dominikę do udziału w dziesiątej edycji największego modowego show w Polsce.

Podobnie jak inne uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 10”, Dominika Wysocka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@dominika.wysocka) obserwuje ponad 55 tysięcy osób, co czyni ją jedną z najpopularniejszych osób w tym sezonie modowego show. Przeglądając zdjęcia, które 21-latka publikuje na platformie, nie mamy wątpliwości, najchętniej dzieli się tak zwanymi selfie, a także relacjami z mniej lub bardziej odległych podróży. Kilka kadrów możecie zobaczyć w naszej galerii. 

„Top Model 10” – uczestnicy i uczestniczki 

Dominia Wysocka to jedna z finalistek „Top Model 10”. Oprócz niej o tytuł kolejnej topmodelki w Polsce powalczą Julia Sobczyńska oraz Nicole Akonchong. W jubileuszowej edycji modowego show wzięły i wzięli udział także Mikołaj Krawiecki, Bartosz Kloch, Olga Król, Aleksandra Skubis, Weronika Zoń (warto dodać, że to zdobywczyni złotego biletu), Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Kacper Jasiński, Łukasz Wasielewski, Adam Lochyński oraz Sophia Mokhar . Komu kibicowałyście i kibicowaliście?