Dominika Wysocka należy do grona osób, które – według Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego – mają największe szansę na zrobienie spektakularnej kariery w świecie modelingu czy show-biznesu. To jedna z 15 uczestniczek i uczestników „Top Model 10”. Kim jest Dominika Wysocka? Dlaczego zdecydowała się na udział w jubileuszowej edycji modowego show? Oto wszystko, co wiemy o Dominice Wysockiej. 

Dominika Wysocka w „Top Model 10”

Dominikę Wysocką zobaczyłyśmy oraz zobaczyliśmy po raz pierwszy w drugim odcinku „Top Model 10”. Podczas castingu do nowej edycji programu wzięła udział w mini sesji zdjęciowej. Stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki i pozowała w towarzystwie baniek mydlanych. Udowodniła, że jest bardzo fotogeniczna. Właśnie dlatego jury zaprosiło ją do kolejnego etapu. Biorąc udział w sesji grupowej na bootcampie, potwierdziła, że zasługuje na miejsce w modowym show. Ciężko pracowała i robiła wszystko, by jak najlepiej wyjść na zdjęciach. Opłaciło się. Dominika Wysocka zdobyła miejsce w domu modelek i modeli. 

„Top Model 10”: Dominika Wysocka. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu?

Dominika Wysocka z „Top Model 10” ma 21 lat i pochodzi z Koszalina, ale od pewnego czasu mieszka w Warszawie. Studiuje inżynierię środowiska na jednej z tutejszych uczelni, a konkretnie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Należy do grona studentek i studentów, którzy mają stypendium. Z oficjalnej strony internetowej TVN dowiadujemy się również, że Dominika Wysocka ma rozległe zainteresowania. Pasjonuje ją moda – jest na bieżąco z trendami. Kocha książki, na czele z kryminałami. Co więcej, chętnie podróżuje. Jak sama mówi, jest bardzo ciekawa świata. 

Dominika Wysocka, czyli jedna z uczestniczek „Top Model 10”, nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku. Jej partner bardzo ją wspiera, jest dla niej niesamowicie ważny. To właśnie ukochany namówił Dominikę do udziału w dziesiątej edycji największego modowego show w Polsce.

Podobnie jak inne uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 10”, Dominika Wysocka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@dominika.wysocka) obserwuje blisko dziesięć tysięcy osób. Przeglądając jej zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że uczestniczka jubileuszowej edycji Top Model najchętniej publikuje selfie, a także relacje z mniej lub bardziej odległych podróży. Kilka kadrów możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Jak Dominika Wysoka poradzi sobie w „Top Model 10”? Aby się tego dowiedzieć, warto oglądać kolejne odcinki modowego show. Przypomnijmy, że program jest emitowany w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TVN. Wszystkie epizody są dostępne także na platformie streamingowej Player. Co więcej, o szczegółach związanych z dziesiątą, czyli jubileuszową edycją „Top Model 10” możecie przeczytać na Glamour.pl. 

„Top Model 10” – uczestnicy i uczestniczki 

Dominia Wysocka to uczestniczka „Top Model 10”. Oprócz niej do programu dostały się i dostali się: Mikołaj Krawiecki, Bartosz Kloch, Olga Król, Aleksandra Skubis, Weronika Zoń (warto dodać, że to zdobywczyni złotego biletu), Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Łukasz Wasielewski, Adam Lochyński, Sophia Mokhar oraz Julia Sobczyńska. Według jury (czyli Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego) to właśnie one i oni zasłużyli na miejsca w domu modelek i modeli. Za kogo trzymacie kciuki w tym sezonie?