Znamy już uczestników i uczestniczki dziesiątej, czyli jubileuszowej edycji Top Model. Według Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego na miejsce w programie zasłużyły / zasłużyli: Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Dominika Wysocka, Weronika Zoń, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska, Mikołaj Krawiecki, Łukasz Wasielewski, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, a także Aleksandra Skubis. Wśród nich jest zwyciężczyni albo zwycięzca. Właśnie dlatego pora poznać je i ich bliżej. Co wiemy o Kacprze Jasińskim, który zachwycił jury podczas castingu oraz bootcampu? Sprawdźcie. 

Kacper Jasiński w „Top Model 10”

Kacper Jasiński bardzo się stresował podczas castingu, na który przyszedł ze swoją siostrą – Roksaną. Jednak mimo nerwów udało mu się zaprezentować z jak najlepszej strony i zachwycić jurorów oraz jurorki. Joanna Krupa przyznała, że Kacper Jasiński wygląda jak Johnny Depp w młodości, natomiast Marcin Tyszka porównał go do Robera Pattinsona (są tu fanki i fani Zmierzchu?!). Jury postanowiło dać szansę aspirującemu modelowi i zaprosiło go do kolejnego etapu. Podczas bootcampu Kacper Jasiński udowodnił, że zasługuje na miejsce w domu modelek i modeli. To jedna z 15 osób, które zamieszkały w domu modelek i modeli.

„Top Model 10”: Kacper Jasiński – co wiemy o uczestniku nowego sezonu programu?

Kim jest Kacper Jasiński, czyli jeden z uczestników Top Model 10 i co o nim wiemy? Spieszymy z odpowiedzią. Kacper ma 20 lat i mieszka w Łodzi. Ma 188 cm wzrostu, waży 71 kg, a jego wymiary, które zostały podane na stronie programu, wynoszą 94 / 75 / 98 cm. 

Kacper Jasiński, który dostał się do Top Model 10, nie miał łatwego dzieciństwa. Uczestnik jubileuszowego sezonu modowego show mieszka w domu dziecka w Łodzi (niestety rodzice nie mogli go wychowywać – mama zmaga się z chorobą alkoholową, natomiast tata nie mógł się nim zająć z powodu obowiązków zawodowych). Ma trzy siostry oraz brata i nie ukrywa, że rodzeństwo jest dla niego ogromnym wsparciem. 

Jak się okazuje, Kacper Jasiński próbował już swoich sił w modelingu. Niestety trudna sytuacja rodzinna pokrzyżowała jego plany. Chłopak musiał odłożyć realizację swoich celów i spełnianie marzeń na później. Ciężka praca nie jest mu jednak obca. Pracował w magazynie, a także zajmował się roznoszeniem ulotek. 

Warto również wspomnieć o pasjach i marzeniach Kacpra Jasińskiego, czyli jednego z uczestników Top Model 10. Aspirujący model uwielbia piłkę nożną. Jego ulubiony piłkarz to Christiano Ronaldo. O czym marzy? Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony internetowej show, Kacper Jasiński chciałby założyć kiedyś szczęśliwą rodzinę i żyć dobrobycie. 

Dlaczego Kacper Jasiński zdecydował się na udział w Top Model 10? Jak się okazuje, uczestnik modowego show interesuje się także modelingiem. Udział w programie to świetna okazja do tego, by nareszcie spełnić swoje marzenia i sprawdzić siebie w tym zawodzie. Co więcej, Kacper przyznał, że chciałby popracować nad pewnością siebie. Niestety brakuje mu jej od dzieciństwa.  

Zobacz także:

Fanki oraz fani Top Model 10 chętnie śledzą poczynania uczestników i uczestniczek w kolejnych odcinkach modowego show, a także w mediach społecznościowych. Kacper Jasiński (podobnie jak inne osoby, które dostały się do programu) jest aktywny na Instagramie. Na swoim profilu (@kacper_jasinski7) publikuje głównie selfie, a tym samym zdradza, jak wygląda jego życie na co dzień, jak również dzieli się efektami amatorskich sesji zdjęciowych. Kilka fotografii z jego Instagramu możecie zobaczyć już teraz w naszej galerii. 

Jak Kacper Jasiński poradzi sobie w Top Model 10? O tym przekonamy się już niebawem. Jeśli chcecie być na bieżąco, oglądajcie kolejne odcinki modowego show w środy o godz. 21:30 na antenie TVN lub na platformie streamingowej Player (o dowolnej porze), a także czytajcie Glamour.pl. Relacjonujemy bowiem każdy epizod!