Jubileuszowa edycja „Top Model” dobiega już końca. 24 listopada, czyli w najbliższą środę, wyemitowany zostanie odcinek finałowy. To właśnie wtedy dowiemy się, kto wygra w tej edycji – zdobędzie tytuł kolejnej topmodelki w Polsce, a także liczne nagrody. Do grona finalistek należy m.in. Julia Sobczyńska. Co o niej wiemy? Oto najważniejsze informacje na jej temat.

Julia Sobczyńska w „Top Model 10”

Podczas castingu do „Top Model 10” jury (czyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński) zachwyciło się Julią Sobczyńską. Osoby, które oceniają uczestników i uczestniczki, były pod ogromnym wrażeniem jej urody, a także osobowości. Będąc w programie, Julia udowodniła, że ma zadatki na prawdziwą modelkę. Jest bardzo pracowita, do tego wyróżnia się niesamowitą charyzmą i pozytywną energią. Teraz walczy o finał. Czy wygra? Tego dowiemy się już 24 listopada, a konkretnie po emisji odcinka finałowego. Przypomnijmy, że kolejną topmodelkę w Polsce wybiorą fanki oraz fani modowego show, którzy zdecydują się na wysłanie SMSa (lub kilku) pod odpowiedni numer telefonu.

„Top Model 10”: kim jest Julia Sobczyńska?

Julia Sobczyńska ma 22 lata i pochodzi z małej miejscowości w powiecie łaskim. Już podczas castingu do „Top Model 10” dowiedziałyśmy się oraz dowiedzieliśmy się, uczestniczka jest zaręczona. Judyta, bo właśnie tak ma na imię jej partnerka, bardzo ją wspiera. Dzięki niej Julia polubiła siebie na zdjęciach. Co więcej, uwierzyła, że ma realne szanse na sukces w branży mody. W końcu zdecydowała się na udział w programie, który otwiera drzwi do świata modelingu i show-biznesu, o czym przekonałyśmy się oraz przekonaliśmy się na przestrzeni ostatnich lat. Wszystko wskazuje na to, że intuicja jej nie zawiodła. Julii udało się dojść do samego finału. Do tego osoby, które pojawiały się w poszczególnych odcinkach tegorocznego sezonu „Top Model”, zgodnie przyznawały, że praca z nią to prawdziwa przyjemność. 

Co jeszcze wiemy o Julii Sobczyńskiej? W tym roku finalistka „Top Model 10” obroniła pracę licencjacką, która pisała na dość innowacyjnym kierunku Eko miasto. Możemy się jednak spodziewać, że (przynajmniej teraz) nie ma zamiaru łączyć z nim swojej zawodowej przyszłości. Dodatkowo, jak czytamy na oficjalnej stronie programu, Julia uważa się za duszę towarzystwa, a jej największe pasje to podróżowanie oraz akwarystyka. 

„Top Model 10”: Julia Sobczyńska na Instagramie

Jeśli chcecie poznać Julię nieco bliżej, koniecznie zajrzyjcie na oficjalny profil Julii Sobczyńskiej (@julia_sobczynska) na Instagramie, który obserwuje już ponad 30 tysięcy osób. Finalistka „Top Model 10” bardzo chętnie publikuje tam bowiem zdjęcia i relacje na Instagram Stories, w których zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego (ostatnio informowała m.in. o przeprowadzce do Warszawy) oraz pokazuje kulisy swojej pracy jako modelki.