Do grona osób, które biorą udział w dziesiątej, czyli jubileuszowej edycji „Top Model”, należy m.in. Wiktoria Pawliszewska. Uczestniczka oczarowała jury (Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego) swoją urodą, jak również osobowością i pewnością siebie na scenie. Dlaczego przyszła na casting do modowego show? Kim jest i co o niej wiemy? Poznajcie bliżej Wiktorię Pawliszewską z „Top Model 10”

Wiktoria Pawliszewska w „Top Model 10”

Widzki oraz widzowie poznali Wiktorię Pawliszewską w drugim odcinku „Top Model 10”. Na casting do programu przyszła wraz z mężem, który jest dla niej ogromnym wsparciem. Co ciekawe, uczestniczka i jej ukochany wzięli ślub zaledwie kilka dni przed spotkaniem z jurorkami oraz jurorami. Nie ukrywali, że są bardzo szczęśliwi. 

Wiktoria Pawliszewska zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego, czyli jurorki oraz jurorów „Top Model 10”. Popularny fotograf przyznał, że uczestniczka ma w sobie dużo słońca. Modelka, reżyserka pokazów mody, jak również projektant przyznali mu rację i zaprosili Wiktorię do kolejnego etapu, jakim był bootcamp. Ten też poszedł po jej myśli. Wiktoria Pawliszewska zamieszkała w domu Top Model.

Za nami już kilka odcinków „Top Model 10”, podczas których mogłyśmy poznać Wiktorię Pawliszewską trochę bliżej. Uczestniczka ma już za sobą kilka naprawdę emocjonujących momentów. Podczas metamorfoz eksperci, na czele z Łukaszem Urbańskim postanowili lekko skrócić jej włosy, a także zmienić ich kolor na jasny blond. Dzięki temu optycznie zwiększyli ich objętość. Wiktoria była bardzo zadowolona z efektów. Uwierzyła w swoje piękno i to, że zasługuje na udział w „Top Model 10”. Uczestniczka świetnie poradziła sobie podczas ekstremalnej sesji zdjęciowej w kole (ma bowiem dużą świadomość swojego ciała), ale kolejne zadanie panelowe (czyli oceniane przez jury i prowadzące do eliminacji z programu) okazało się dla niej zdecydowanie trudniejsze. Przypomnijmy, że uczestniczki oraz uczestnicy musieli odegrać romantyczne scenki w bibliotece. Wiktoria Pawliszewska była w parze z Kacprem Jasińskim. Niestety nie czuła się komfortowo na planie filmowym. 

Jak Wiktoria Pawliszewska poradzi sobie w kolejnych odcinkach „Top Model 10”? Tego dowiemy się już niebawem.  

„Top Model 10”: Wiktoria Pawliszewska – co wiemy o uczestniczce programu?

Wiktoria Pawliszewska ma 25 lat. Studiuje fizjoterapię, a do tego uczy dzieci programowania i udziela dziewczynkom korepetycji z informatyki. Tym samym udowadnia im, że (wbrew stereotypom) nie są to typowo męskie zajęcia. Uczestniczka „Top Model 10” interesuje się wieloma rzeczami. Wśród nich balet i teatr. Co więcej, regularnie praktykuje jogę. 

„Top Model 10”: Wiktoria Pawliszewska na Instagramie

Jeśli chcecie poznać bliżej Wiktorię Pawliszewską z „Top Model 10”, zajrzyjcie na jej profil na Instagramie (@wikapawliszewska). Bo oprócz tego, że regularnie publikuje tam zdjęcia, to dodatkowo stworzyła Instagram Stories „o mnie”, w której zdradza kilka faktów o sobie. To właśnie z tej relacji w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że Wiktoria Pawliszewska jest feministką, wspiera społeczność LGBTQ, troszczy się o planetę, a jej ulubionym sportem jest joga. Poza tym lubi piesze wycieczki, rośliny, kawę i kocha swojego psa. Kilka zdjęć z jej profilu na Instagramie możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także: