„Top Model 10” trwa w najlepsze. Za nami czwarty odcinek jubileuszowej edycji show, a w nim… Metamorfozy uczestników i uczestniczek! Czyli jeden z najbardziej emocjonujących momentów w programie. Jak osoby, które właśnie wprowadziły się do domu modelek i modeli, zareagowały na zmiany zaproponowane im przez ekspertki oraz ekspertów? No i najważniejsze: jak wyglądają po metamorfozach? Część z nich zmieniła się nie do poznania. Sprawdźcie! 

„Top Model 10”: metamorfozy. Jak zmienili się uczestnicy programu?

Jak przebiegały metamorfozy w „Top Model 10”? Kto zmienił się najbardziej? Spieszymy z odpowiedzią. Według ekspertów oraz ekspertek, looki niektórych uczestników i uczestniczek wymagały jedynie drobnych poprawek i / lub odświeżenia. Do tego grona należą m.in. Julia Sobczyńska, Dominika Wysocka, Arkadiusz Pydych, Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Mikołaj Krawiecki, Łukasz Wasielewski, Adam Lochyński, Sophia Mokhar oraz Kacper Orenkiewicz

Nie zabrakło jednak spektakularnych metamorfoz! Osoby, które profesjonalnie zajmują się stylizacją osób, uznały, że Weronika Zoń, czyli zdobywczyni złotego biletu, będzie wyglądać spektakularnie w ciemniejszych włosach. Wiktorii Pawliszewskiej oraz Bartoszowi Klochowi zaproponowały platynowy blond (są nie do poznania w tym odcieniu!). Aleksandra Skubis stała się posiadaczką grzywki. Z kolei włosy Olgi Król zostały diametralnie skrócone (niestety uczestniczka nie była zadowolona z efektów). 

„Byłam w szoku, że ona tak lekko na to wszystko zareagowała. Marcin ściął Oldze ogromny kosmyk włosów. Naprawdę podziwiam dziewczynę, bo… Wow. Wielkie wow” – skomentowała Dominika Wysocka.

Metamorfozy to niezwykle emocjonujący czas. Większość uczestników i uczestniczek podeszła pozytywnie do zmian (do tego grona należy m.in. Wiktoria Pawliszewska). Niemniej jednak nie obyło się bez stresu, łez i innych – negatywnych emocji. Dominika Wysocka bardzo obawiała się tego, że fryzjerzy oraz fryzjerki przefarbują jej włosy na rudo. Zdaniem Łukasza Urbańskiego, który kierował teamem stylistów i stylistek fryzur,  taki odcień dodałby jej przysłowiowego pazura. Natomiast uczestniczce „Top Model 10” zależało na tym, by zachować naturalny kolor włosów. Dominika pozostała blondynką. Adam Lochyński także się stresował. Uczestnik „Top Model 10” nie był przekonany do ścięcia grzywki. Jak sam przyznał, jego uroda jest za delikatna do tego rodzaju fryzury. Kolejna osoba, która obawiała się efektów metamorfozy, to Nicole Akonchong. Finalnie jednak była bardzo zadowolona. To samo dotyczy Sophii Mokhar. Uczestniczka programu przyznała, że nie była jeszcze gotowa na takie zmiany. Postanowiła jednak zaufać ekspertom i ekspertkom. Nie pożałowała tego.

„Wiedziałam, że to będzie ciężki dzień. I właśnie tak się stało. Płakałam. Bałam się tej zmiany. Po prostu nie byłam do końca otwarta na to, żeby zobaczyć siebie w zupełnie innym kierunku, w zupełnie innych włosach i dlatego były te emocje” – przyznała Sophia Mokhar

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia uczestników i uczestniczek „Top Model 10” po metamorfozach. Jak oceniacie zmiany w ich wizerunkach? My jesteśmy zachwycone i zachwyceni.