Finał „Top Model 10”, czyli bezapelacyjnie najbardziej emocjonujący moment tej edycji, za nami. Decyzją jury (w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Monika „Jac” Jagaciak), a także dzięki głosom widzów i widzek zwyciężyła Dominika Wysocka. To właśnie ona pojawi się na okładce grudniowo-styczniowego numeru GLAMOUR. Szansę na wygraną miały również Nicole Akonchong oraz Julia Sobczyńska. Jak wyglądałby magazyn, gdyby wygrała któraś z nich? Prezentujemy wszystkie wersje okładki. Która podoba wam się najbardziej?

„Top Model 10”: wszystkie okładki magazynu GLAMOUR

Sesje okładkowe do grudniowo-styczniowego wydania GLAMOUR zostały zrealizowane na słonecznych Malediwach, czyli w prawdziwym raju na ziemi. Wszystkie powstały na jednej wyspie. Jednak mimo to każde zdjęcie ma inny klimat. Dominika Wysocka i Nicole Akonchong pozowały na plaży. Natomiast Julia Sobczyńska w oceanie. Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. Finalistki „Top Model 2021” pracowały przed obiektywem Marcina Klabana, który ma na swoim koncie współpracę z wieloma rodzimymi gwiazdami. Stylizacje przygotowała Maja Naskrętska. Dziewczyny miały na sobie ubrania marki Guess, które są dostępne na platformie Modivo, a także biżuterię od marki Apart. 

„Top Model 10”: kiedy numer z Dominiką Wysocką trafi do sprzedaży? 

„Top Model” to zdecydowanie największe modowe show w Polsce. Otwiera świat do mody i show-biznesu. Podobnie jak laureatki oraz laureaci poprzednich edycji, Dominika Wysocka otrzymała czek o wartości 100 tysięcy złotych, podpisze prestiżową agencją modelek i modeli, a także pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Numer grudniowo-styczniowy trafi do sprzedaży już 3 grudnia tego roku. Oczywiście będzie można go kupić w całym kraju.