Przed uczestnikami programu czekało nie lada wyzwanie. Jednym z zadań w 6. odcinku była sesja pod wodą. W zaaranżowanej scenografii na dnie basenu odgrywali różne scenki, np. czytali gazetę i grali w karty. Oprócz wstrzymania oddechu, musieli skoordynować ruchy ciała i zapanować na mimiką. Niektórzy z nich dali ponieść się emocjom, innych opanował strach. A kto z nich poradził sobie najlepiej z najbardziej ekstremalną sesją w Top Model 7? Sprawdźcie!

Top Model 2018: sesja nago Top Model 7 [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]! Gościem specjalnym Anja Rubik >>>

Top Model 7: sesja pod wodą autorstwa Rafała Makieły

Autorem zdjęć został Rafał Makieła, specjalizujący się w fotografii mody i... podwodnych sesjach. Uczestnicy musieli przełamać strach i pozować jak najbardziej profesjonalnie. W tym zadaniu wspierał ich Jakub Kosel, finalista Top Model i Michał Piróg.

Top Model 2018: odcinek 6. Kto odpadł z Top Model 7? Wśród gości Zuzia Bijoch i Robert Kupisz >>>

Na pierwszy ogień poszła Magda Przybielska, która poradziła sobie bez większych trudności. Nic dziwnego, ponieważ od dziecka uwielbiała nurkować, a teraz ta mogła wykorzystać tę umiejętność. Natomiast Daria wyznała, że od dziecka bała się wody i na początku miała problem z zejściem. Przełamała się, jednak potem nie mogła się wynurzyć. Na ratunek ruszył Jakob Kosel, który pomógł jej wydostać się z basenu.

Zadaniem Żakliny było układanie bukietu, natomiast Hubert pozował z filiżanką. Większych problemów z pozowaniem pod wodą nie mieli również Kuba, Szymon oraz Piotr, który spędził pod wodą mnóstwo czasu. Świetnie poradziła sobie także Ania, chociaż jej zdjęcie nie należało do najlepszych, zapewniło jej miejsce w kolejnych odcinkach programu.

Franciszek był pewny siebie, ale nie potrafił odnaleźć się na sesji w ekstremalnych warunkach. Przeszkadzało mu plączące się ubranie, którego nie był w stanie okiełznać. Trudności miała również Sophie, która walczyła z zanurzeniem, ale wspierał ją Szymon i dzięki niemu dała radę zrobić zdjęcie, chociaż wyznała, że to najtrudniejsza rzecz w jej życiu.

Zobacz także:

Swój lęk musiała przełamać również Oliwia. Na początku krztusiła się wodą, ale po kilku próbach udało jej się wytrzymać chwilę pod wodą. Reszta uczestników mocno ją dopingowała, ale w końcu (przed zatwierdzeniem zdjęcia przez fotografa) zrezygnowała. 

Dom Top Model 2018: Tak mieszkają uczestnicy Top Model 7! [DUŻO ZDJĘĆ] >>>

Mariusz Przybylski stwierdził, że Michał Burzyński lepiej wypada na wybiegu niż na zdjęciu, natomiast Zuzannie Bijoch podobała się jego fotografia. Jurorzy zgodnie stwierdzili, że Szymon Reich panuje nad swoim ciałem i pewnie czuje się pod wodą. Zachwyciła ich także Magda, której zdjęcie okazało się być najlepszym. Z programem Top Model 7 w 6. odcinku pożegnali się Sophie Reich i Franek Strąkowski