Za nami sześć odcinków najnowszej, siódmej edycji programu Top Model. Kto śledzi ją od pierwszego odcinka, chyba nie był zaskoczony faktem, że wśród finalistów znalazła się Anna Markowska. 26-latka już od pierwszego odcinka stała się faworytką i póki co radzi sobie w nim świetnie. I trudno się dziwić. 

Ania Markowska, zgłaszając się do programu Top Model, nie była świeżakiem. 26-latka miała już pewne doświadczenie w modelingu, jednak nie mogła w pełni realizować się jako modelka z powodu bardzo ciężkiej choroby - nowotworu złośliwego, a w związku z tym poważnych zabiegów, jakie przeszła. W wyniku jednego z nich Ania przez pewien czas nie mogła mówić, ponieważ jej język przyszyty był do gardła.

Top Model 2018: sesja nago Top Model 7 [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]! Gościem specjalnym Anja Rubik >>>

Po odbytym niezwykle trudnym leczeniu na szczęście nie zdiagnozowano u Ani powikłań, ani także nawrotu choroby, dzięki czemu uczestniczka Top Model mogła wrócić nie tylko do normalnego życia, ale i do realizowania się w swoje pasji, czyli w modelingu. I idzie jej, póki co, świetnie. Nie dość, że trafiła do programu i zakwalifikowała się do finałowej czternastki, co może doprowadzić ją do ścisłego finału, to jeszcze można oglądać ją już na wybiegach profesjonalnych pokazów. 

Nie tak dawno odbyła się prezentacja najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji zaprojektowanej przez Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan, czyli założycielki marki Bizuu. I ku zaskoczeniu wielu na wybiegu wśród modelek prezentujących sety z kolekcji jesień-zima 2018/2019 pojawiła się również Ania! W sieci szybko pojawiły się głosy, czyżby obecność Ani Markowskiej na pokazie oznaczała, że jest ona zwyciężczynią siódmej edycji. Nie byłoby to jednak zgodne z ideą programu, więc rozwiązanie musiało być inne. I w końcu dowiedzieliśmy się, skąd Ania wzięła się na wybiegu. Była to nagroda dla uczestniczek w szóstym odcinku programu. Zwyciężczynię osobiście wybrała Zuzanna Wachowiak podczas castingu zorganizowanego w butiku Bizuu. Projektantce towarzyszyła też Kasia Sokołowska,  udzielając rad dziewczynom i pomagając w wyborze tej, która poradziła sobie najlepiej. Jesteście ciekawi, jak Ania prezentowała się na swoim pierwszym profesjonalnym pokazie? Zobaczcie w naszej galerii! 

Top Model 2018: Gdzie oglądać Top Model na żywo? Gdzie zobaczyć powtórki? >>>