W poprzednich edycjach uczestnicy mieszkali w bardziej klasycznych willach, tym razem zostali zakwaterowani w olbrzymimi (TYLKO spójrzcie na zdjęcia!) domu o bardzo nowoczesnej i nietypowej bryle. To zdecydowanie najbardziej luksusowy i designerski dom modelek spośród wszystkich, które do tej pory mogliśmy oglądać w programie Top Model.

Co ciekawe, ci najbardziej spostrzegawczy widzowie zauważyli, że to dokładnie ten sam dom, w którym mieszka Olga Sawicka, główna bohaterka serialu Pułapka grana przez Agatę Kuleszę. Obie produkcje powstają pod szyldem stacji TVN.


Dom Top Model 7 – gdzie jest dom modelek i jak wygląda?

Uczestnicy Top Model 7 po raz pierwszy zobaczyli, gdzie będą mieszkać przez kolejne tygodnie w odcinku czwartym. Do willi pod Warszawą dotarli po udanych metamorfozach i sesji do magazynu Glamour. Tegoroczny dom Top Model mocno ich zaskoczył. Uznali, że to najlepsza i najbardziej luksusowa willa ze wszystkich dotychczasowych. Do dyspozycji mieszkańców są dwa baseny (jeden zadaszony, drugi na świeżym powietrzu), a także jacuzzi. Łącznie, w domu o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych, znajduje się 7 łazienek. Sypialnie podzielono na chłopców i dziewczyny, w każdej z nich wzdłuż ścian ustawiono piętrowe łóżka. Oba pomieszczenia są raczej skromne. Za to osoba, która wygra dany odcinek, ma prawo w nagrodę spać w pokoju zwycięzcy. W dodatku może ze sobą zabrać jedną osobę. Pokój zwycięzcy to przede wszystkim ogromne łóżko, osobna łazienka i ogólnie – bardzo luksusowa przestrzeń, w której łatwiej jest się zregenerować po stresach panelu jurorskiego.

Metamorfozy Top Model 7: Spektakularne metamorfozy uczestników Top Model 2018 [ZDJĘCIA] >>>

Cały dom urządzony jest bardzo nowocześnie – to głównie połączenie drewna i surowego kamienia oraz wielkich okien. Meble są raczej minimalistyczne, ale designerskie. W jednym z salonów (a są przynajmniej dwa) stoją duże wazony i stoliki wykonane z konarów drzew. Za to w jadalni jest kominek i wielka, kamienna rzeźba. Kuchnia jest przestronna i jasna, a zielony teren wokół domu ma naprawdę imponujące rozmiary (znajduje się tam nawet staw i klimatyczny pomost!), co daje sporo możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu. Ale jak wiemy – uczestnicy nie mają na to za wiele czasu. W Top Model 7 każdy odcinek wypełniony jest po brzegi zadaniami, sesjami oraz spotkaniami ze znanymi osobami. Zdjęcia do programu trwały więc od rana do wieczora. Jak myślicie, kto najdłużej pomieszka w domu modelek?

Zobacz także: Top Model 2018: Gdzie oglądać Top Model na żywo? Gdzie zobaczyć powtórki? >>>