To ta modelka, z której odejściem z programu  było naprawdę trudno się pogodzić. I chyba nie tylko widzom, ale także uczestnikom – nikt tak jak ona nie potrafił rozładować atmosfery i przywrócić rozmowy na właściwy tor. A Hubert, który stanął w szranki z Anią Markowską i Kasią Szklarczyk i ubiega się o zwycięstwo w Top Model 7, nie ma chyba co liczyć na takie wsparcie i takie plecy, jakie daje mu właśnie ta 24-latka (zainteresowanych odsyłamy na Insta Stories Żakliny). O tym, że jednym spojrzeniem potrafi zjednać sobie sympatię każdego niech świadczy fakt, że na Instagramie obserwuje ją ponad 185 tysięcy osób i ta liczba stale rośnie.

Top Model 2018: Daria Dąbrowska - wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ]

Jak się okazało, odejście z programu w 8. odcinku to nie koniec, a dopiero początek jej kariery, a przed modelką w mgnieniu oka pojawił się szereg nowych możliwości. Żaklina Ta Dinh, choć nie doczekała się tytułu Top Model 7, już jest gwiazdą. Jako ta właśnie pojawiła się gościnnie w teledysku Smolastego do utworu Antidotum z krążka Fake Love. Poza tym – choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościach i coraz bardzie widoczna w branży modelingu, jest jeszcze wiele rzeczy, których o niej nie wiecie! Oto wszystko, o co chcielibyście zapytać Żaklinę Ta Dinh!

Ile masz lat? 

Mam 24 lata. 

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Jestem zakochana w Kendal Jenner!!!

Zobacz także:

Marka, której chciałabyś zostać ambasadorem?

Myślę, że jeśli chodzi o markę która by do mnie pasowała to jest to na pewno  Chiquita! Hahaha! 

Kogo najbardziej polubiłaś w programie?

Szczerze, to powiem, że po moim odejściu z programu, wszystko się niestety pozmieniało... W programie najbardziej rozumiałam się z Sophie, Szymonem, Frankiem, Michałem, Hubertem, Oliwią i Anią. Nasze relacje na dzień dzisiejszy nie są już takie same. Aczkolwiek ze wszystkimi osobami mam dobry kontakt i nie mam z nikim złych relacji  ;)

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Myślę, że sytuacja w której Michał Piróg mnie przywrócił i powiedział mi, że mam się nigdy nie zmieniać i że widzi we mnie największy potencjał, była dla mnie najbardziej wartościowa. 

Twoja ikona stylu? 

Nie mam takiego typowego wzorca. Kocham streetwear i uwielbiam wyłapywać różne połączenia u różnych ludzi, zazwyczaj jaram się takimi stylówkami. 

Który z jurorów jest najbardziej surowy? 

Myślę, że nieważne jest, który z jurorów zaszokuje na wizji najbardziej niemiłym tekstem, a ważna jest opinia, która jest trafna i na temat. W ocenianiu najprawdziwsza jest Kasia Sokołowska

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Najtrudniejsza była sesja podwodna, pomimo tego, że uwielbiam pływać i nurkować. Woda w basenie była ozonowana, nie chlorowana - taka do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni. Muszę przyznać, że było to dla mnie największe wyzwanie. 

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Podpisać kontrakt z Chiquita haha! :) Myślę, że poza tym, fajnie byłoby zrobić wiele kampanii i reklam topowych marek z różnych źródeł. Czyli po prostu DUŻO PRACOWAĆ ! 

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Powiem od siebie jedno. SPONTANICZNOŚĆ I BYCIE SOBĄ!!!! Niepotrzebny stres i spięcie może zgubić każdego. Charakter i charyzma - a i bez wymiarów zostaniesz przyjęty do domu Top Model. Popatrz na mnie :)

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, która zawaliłeś w Top Model, co by to było?

 Nic :) Tak miało być. Wolę się martwić o jutro, niż wracać do dnia wczorajszego.

Top Model 2018: Michał Borzuchowski - wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ]