Żaklina Ta Dinh zyskała popularność dzięki udziałowi w siódmej edycji Top Model. Fani oraz fanki modowego show bardzo jej kibicowali i kibicowały. Poza tym życzyli i życzyły wygranej. Po zakończeniu programu Żaklina kontynuowała swoją przygodę z modelingiem. Co więcej, umiejętnie wykorzystała popularność, którą zdobyła w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 460 tysięcy osób. I to właśnie za jego pośrednictwem reklamuje polecane przez siebie produkty (np. kosmetyki). Jednocześnie dzieli się ważnymi wydarzeniami ze swojego życia prywatnego. Pod koniec maja Żaklina Ta Dinh poinformowała, że zaręczyła się i pokazała piękny pierścionek. Natomiast około miesiąc później opublikowała post, na którym trzyma zdjęcie USG. Tym samym ujawniła, że jest w ciąży! 

Żaklina Ta Dinh jest w ciąży!

Pod koniec czerwca tego roku Żaklina Ta Dinh opublikowała relację na Instagram Stories, w której zapowiedziała, że ma dla swoich obserwatorów i obserwatorek ważną informację. W związku z tym zaprasza ich na swój profil, gdzie czeka post z wyjaśnieniem, o co chodzi. 

„Słuchajcie, mam dla was dzisiaj bardzo dobrego newsa i chciałam się nim z wami podzielić, więc wbijajcie do mnie na posta, bo tam... Newsy" - zapowiedziała Żaklina Ta Dinh na swoim Instagram Stories. 

Jak zapowiadała, na profilu czekało zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoim narzeczonym. Uwagę fanów i fanek zwróciło jednak zdjęcie USG, które Żaklina Ta Dinh trzymała w dłoni. Okazuje się, że uczestniczka Top Model oraz jej ukochany odtworzyli fotografię sprzed około 12 lat. Wtedy natomiast influencerka trzymała w dłoni drinka. W ten sposób poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka! 

„No i zobacz... 12 lat później w ręku zamiast drinka - USG. Baby on board. LEZZGOOO!” - napisała Żaklina Ta Dinh na swoim profilu na Instagramie. 

Żaklina Ta Dinh zostanie mamą po raz pierwszy. Znamy płeć dziecka

Żaklina Ta Dinh podzieliła się również relację z przyjęcia, podczas którego przyszli rodzice rodzice, ich rodzina oraz przyjaciele poznają płeć dziecka. Finalistka Top Model urodzi dziewczynkę czy chłopca? Oglądając wideo, na którym Żaklina i jej narzeczony przebijają duży balon z napisem „boy or girl?”, dowiadujemy się, że spodziewają się narodzin pierwszej córeczki. Gratulujemy! 

Zdjęcia oraz wideo, którymi Żaklina Ta Dinh podzieliła się ze swoimi obserwatorami i obserwatorkami, możesz zobaczyć także w naszej galerii (na górze strony).