W momencie, kiedy ogłoszono, że Top Model wraca na antenę producenci zapowiadali, że ta edycja będzie zupełnie inna niż poprzednie. Twórcy programu postanowili bowiem całkowicie zmienić zasady i postawić na różnorodność. Nie tylko nie trzeba mieć odpowiedniej figury, idealnych wymiarów, ale także wiek nie ma znaczenia. Liczy się osobowość! I najlepiej widać to w drugim odcinku Top Model 7, który miał premierę dziś wieczorem.
 

Top Model 7: wybrano aż 10 nowych uczestników!

W ubiegłym tygodniu jury zadecydowało, że na boot camp pojedzie z nimi sześć osób. W drugim odcinku wybrano kolejne... dziesięć! Nie wszyscy nowi uczestnicy byli jednak wybrani jednogłośnie i bezspornie przez Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Każdy z jurorów szukał czegoś innego – fotogenicznej osoby, idealnej na wybieg czy ze świetną osobowością. Nie każdy z kandydatów miał to wszystko.

Anna Markowska z Top Model 7: poznajcie jej niezwykłą historię >>>

Sara Skowronek na przykład miała problemy z mimiką, ale za to mogła pochwalić się świetną figurą (według Joanny ma najlepszą pupę ever). To okazało się wystarczające, by dziewczyna jako pierwsza w odcinku przeszła dalej. Drugi był Franciszek Strąkowski, który od zawsze marzył o zostaniu aktorem. Po kilku zdjęciach z balonami, które zrobił chłopakowi Marcin Tyszka jury zadecydowało, że zasłużył na kolejny etap.

Sporo emocji wzbudziło rodzeństwo o egzotycznej urodzie, które nie tylko kipiało pozytywną energią, ale też urzekło jurorów swoją relacją i łączącą je silną więzią. Ciemnoskóry Szymon Reich, który od niedawna mieszka w Warszawie ma tatę pochodzącego z Ghany, za to jego 16-letnia siostra (z genialnym afro!) mieszkająca w Hamburgu Ange Sophie Reich, z Kamerunu. Oboje świetnie wypadli zarówno na wybiegu, jak i przed obiektywem, dzięki czemu jadą na boot camp.

Do nich dołączyła 18-letnia Daria Dąbrowska, która do tej pory próbowała swoich sił w fotografii artystycznej oraz aktorstwie. Choć jej ciekawy wygląd spodobał się jury, okazało się, że dziewczyna jest za niska. Z 167 centymetrami nie ma szans na wybieg, natomiast – jak zaznaczyło jury – ma to coś i to właśnie dla takich przypadków regulamin programu uległ zmianie i w Top Model 7 mają szansę wszyscy, nawet ci nie posiadający idealnych wymiarów.

Top Model 7 szczegóły – wszystko, co wiemy o tej edycji i co możemy Wam powiedzieć >>>

Póki co ta edycja zapowiada się bardzo międzynarodowo. Fajnym uzupełnieniem typowo polskiej urody większości uczestników jest także Żaklina Ta Dinh. 24-latka o wietnamskich korzeniach oczarowała Joannę Krupę i znalazła się w gronie uczestników programu. Na co dzień prowadzi salony manicure.

Za to nietypowa uroda blondwłosego 17-latka znalazła uznanie u Marcina Tyszki. Michał Borzuchowski, który pomaga w rodzinnym gospodarstwie rolnym, zdaniem fotografa ma szansę na międzynarodową karierę. Nic dziwnego, że usłyszał cztery razy tak i zobaczymy go w kolejnym odcinku.

Drugi odcinek Top Model 7 zakończył się dosyć zaskakująco. Najpierw szampanem jury oblał Marcin Białach, barman określający siebie samego, jako nieoszlifowany diament, a później przed sędziowskim stołem pojawiły się trzy siostry: Angela Oliferuk, Anna Oliferuk i Violet Oliferuk. Dziewczyny już od 11 lat mieszkają w Los Angeles i tam na co dzień prowadzą firmy zajmujące się komórkami macierzystymi. Choć ich urodę określono jako specyficzną, jury zadecydowało, że właśnie je chce zobaczyć w kolejnym etapie.

Zgadzacie się z tymi wyborami nowych uczestników? Całą dziesiątkę znajdziecie poniżej!

Zobacz także: Top Model 7: odcinek 1 za nami! Znamy pierwszych uczestników programu >>>