Za nami szósty odcinek Top Model 9, w którym uczestnicy programu m.in. starali się o pracę, a także wzięli udział w ekstremalnej sesji zdjęciowej na wysokości. Niestety Agnieszka Skrzeczkowska nie dostała żadnego zlecenia. Co więcej, nie poradziła sobie najlepiej przed obiektywem Łukasza Ziętka, co wpłynęło na decyzję jurorów Top Model 2020. Niemniej jednak warto poznać ją lepiej. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o Agnieszce Skrzeczkowskiej, która już wcześniej udowodniła, że ma szansę na zrobienie kariery w świecie modelingu.

Ile masz lat?

30


Jakie są Twoje wymiary?

Biodra: 89 cm. Talia: 66 cm. Biust: 82 cm


Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Daleko szukać nie trzeba. Od pewnego czasu bardzo inspiruje mnie Anja Rubik i jej społeczna działalnością. Anja poza byciem światowej sławy modelką jest przykładem silnej i niezależnej kobiety. Imponuje mi jej postawa.

Zobacz także:


Dlaczego zgłosiłeś się do programu?

Już jako nastolatka dostawałam propozycje ze świata mody Pewnego dnia, tuż przed wyjazdem na kontrakt zagraniczny podjęłam decyzję o rezygnacji. W tamtym okresie liczyło się dla mnie rozwijanie kariery w marketingu i grafice komputerowej. Przez 10 lat pięłam się po szczeblach kariery. Można nieskromnie stwierdzić, że doszłam na jej szczyt tuż przed 30stką i… olśniło mnie, że to wcale nie to o czym marzyłam i wcale nie jest tak pięknie, jak się wydawało. Od jakiegoś czasu szukałam zmiany, kolejnego wyzwania w moim życiu. Moja narzeczona od dawna namawiała mnie na udział w programie. TOP MODEL. To dla mnie druga szansa na przeżycie wspaniałej przygody.


Kogo najbardziej polubiłeś w programie?

Najbardziej zaprzyjaźniłam się z Patrycją i Mariuszem. Poznaliśmy się już na bootcampie. To bardzo fajne i inteligentne osoby. Cieszę się, że mogłam ich poznać.


Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Bycie bardziej otwartą. Jurorzy próbowali mnie tego nauczyć. Trzeba przyznać, że chyba się im troszeczkę udało, bo wróciłam do domu odmieniona.

Twoja ikona stylu?

Uwielbiam czarny kolor i dosyć unisexowy styl. Rzadko inspirują mnie konkretne osoby, bardziej pojedyncze stylizacje - zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Lubię łączyć kobiecy ubiór z męskimi dodatkami. To dodaje pazura!

Który z jurorów był najbardziej wymagający?

Najbardziej wymagającą osobą, ale też taką, z którą czułam największe ‘flow’ była Kasia Sokołowska. Mentalnie czułam, że wymaga ode mnie więcej niż inni. Wiem, że chciała dla mnie, jak najlepiej.

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Naga sesja. Rzadko pokazuje się w kostiumie kąpielowym, a co dopiero nago i to w dodatku przed ekipą telewizyjną. To było ogromne wyzwanie.

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Takie typowo zawodowe marzenie już spełniłam. Ale obecnie marzę, by wziąć udział w wielkiej kampanii lub nawet zostać twarzą marki, z którą się utożsamiam.

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Przede wszystkim, żeby byli sobą i potraktowali to jako świetną zabawę. Wychodzę z założenia, że nie można się „fiksować” na czymś, na czym bardzo nam zależy, bo często wtedy właśnie nic z tego nie wychodzi.

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, którą zawaliłaś w Top Model, co by to było?

Może na co dzień jestem „twardą babką”, ale mam w sobie też dużo seksapilu i potrafię być bardzo kobieca. Żałuję, że nie miałam możliwości pokazać tego w programie.

Marka, której chciałabyś zostać ambasadorem?

Jest ich wiele! Kocham marki, które są otwarte na różnorodność i podkreślają swoją tolerancję.

Który uczestnik programu ma największą szansę na karierę w modelingu?

Wydaje mi się, że Patrycja i Mikołaj. Patrycja jest piękną kobietą i ma komercyjną urodę. Z kolei Mikołaj ma bardzo oryginalny styl i jest bardzo otwartą osobą. Świat stoi przed nimi otworem!

Wymień trzy światowe domy mody, z którymi chciałbyś współpracować.

Balmain, Moschino, Gucci

Podaj ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.):

@leoniehanne, @renegades_, @horodynska_, @teelalaroux, @jeromathew, @kendalljenner, @keilybellyboom, @giizeleoliveira, @thenativefox, @katemossagency i wiele innych :)

Top Model 9: odcinek 6. Sesja zdjęciowa na wysokości i casting. Co jeszcze się wydarzyło i kto odpadł z programu? >>>