Top Model 9 trwa w najlepsze! W szóstym odcinku modowego show, który został wyemitowany w środę 7 października, nie zabrakło emocji, jak również nieoczekiwanych zwrotów akcji. Tym razem mieszkańcy domu modelek i modeli musieli nagrać film na TikToka, następnie jak najlepiej zaprezentować się podczas castingu do kampanii biżuterii, spotkania z redakcją magazynu Elle oraz w prestiżowej agencji modelek i modeli, a także wziąć udział w ekstremalnej sesji zdjęciowej na wysokości. Niektórzy myśleli nawet o tym, by zrezygnować z udziału w programie. Zaskoczeni? A to dopiero początek! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w szóstym odcinku Top Model 9!

Top Model 9: odcinek 6. Podróż w czasie, czyli nagranie filmu na TikToka

Na początku szóstego odcinka Top Model 9 uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy. Pod okiem mentorów, czyli influencerki Oli Nowak, aktorki Klaudii Halejcio i projektanta oraz jurora modowego show Dawida Wolińskiego musieli nagrać krótkie wideo na TikToka. Uczestnicy Top Model 2020 w pewien sposób przenieśli się w czasie – tematy ich filmów dotyczyły mody w latach 70., 80. i 90. Komu poszło najlepiej? W tym zadaniu zwyciężyli Gracja Kalibabka, Maja Siwik, Dominic D’Angelica i Mikołaj Śmieszek.

Podczas nagrywania wideo na TikToka Mariusz Jakubowski zaczął wątpić w swoje możliwości. Jego zdaniem Dominik Berażański, który w ubiegłym tygodniu musiał wyprowadzić się domu modelek i modeli, bardziej zasługuje na udział w programie, jak również ma większą szansę na zaistnienie w świecie modelingu. Co więcej, był przekonany, że pozostali uczestnicy Top Model 9 myślą podobnie. Po pewnej chwili zrozumiał jednak, że nie powinien się zamartwiać, ale dobrze wykorzystać szansę, jaką otrzymał od Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego. Postanowił dać z siebie wszystko!

Top Model 9: Mariusz Jakubowski – kim jest uczestnik dziewiątego sezonu show? >>>

Top Model 9: odcinek 6 – casting do kampanii biżuterii, spotkanie z redakcją Elle oraz w agencji modelek i modeli

Następnie uczestnicy Top Model 9 wzięli udział w trzech spotkaniach – w showroomie marki Apart, w redakcji magazynu Elle oraz w renomowanej redakcji modelek i modeli. Gracja Kalibabka, Maja Siwik, Dominic D’Angelica, Agnieszka Skrzeczkowska, Łukasz Bogusławski, Karolina Kuczyńska, Karolina Płocka, Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska, Ernest Morawski, Mariusz Jakubowski, Gracja Kalibabka, Maja Siwik i Mikołaj Śmieszek walczyli o profesjonalne zlecenia. Jak poradzili sobie podczas castingów?

Patrycja Sobolewska i Dominic D’Angelica poradzili sobie najlepiej podczas spotkania z marką Apart. To właśnie oni (po raz kolejny) stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki, a tym samym zostali twarzami kampanii największej marki biżuteryjnej. Natomiast Mariusz Jakubowski i Weronika Kaniewska zrobili świetnie wrażenie na Marcie Rudowicz-Drożdż, czyli redaktor naczelnej polskiej edycji Elle oraz stylistce Karolinie Limbach. Efekty sesji zdjęciowej z ich udziałem będziecie mogli podziwiać na łamach zaprzyjaźnionego magazynu Elle. Mariusz podejmie także współpracę z międzynarodową agencją modelek i modeli. Taką szansę otrzymała również Maja Siwik, która wypadła bardzo dobrze na castingu.

Top Model 9: odcinek 6 – sesja zdjęciowa na wysokości

Sesja zdjęciowa na wysokości okazała się niezwykle trudnym i stresującym zadaniem dla niektórych uczestników Top Model 9. Część z nich cierpi bowiem na lęk wysokości. Do tego grona należą m.in. Maja Siwik i Łukasz Bogusławski. Uczestnik Top Model 2020 przyznał, że towarzyszy mu paraliżujący strach, a wręcz brak mu tchu. Otuchy udzieliła mu Patrycja Markowska, czyli gość specjalny sesji. Na szczęście udało mu się pokonać strach – Łukasz Bogusławski świetnie sobie poradził.

Zobacz także:

Zadania na wysokości obawiała się także Weronika Kaniewska. Zdobywczyni Top Model 9 udało się jednak otworzyć. Michał Piróg i Patrycja Markowska zgodnie przyznali, że dała radę. Natomiast fotograf Łukasz Ziętek bardzo docenił pracę oraz zaangażowanie Patrycji Sobolewskiej. To kolejne zadanie, w którym uczestniczka Top Model 2020 zaprezentowała spektrum swoich możliwości.

Z kolei Mariusz Jakubowski nie stresował się pracą w ekstremalnych warunkach – swobodnie chodził po rampie wiszącej kilkanaście metrów nad ziemią, a nawet wspinał się po niej. Patrycja Markowska doradziła mu jednak, by popracował na swoją mimiką.

Do grona uczestników, którzy odnaleźli się na wysokości i całkiem nieźle zapozowali kilkanaście metrów nad ziemią, należeli także Ernest Morawski, Agnieszka Skrzeczkowska, Gracja Kalibabka, Karolina Płocka, Karolina Kuczyńska oraz Dominic D’Angelica.

Mikołaj Śmieszek nie miał łatwego zadania, ponieważ zaczęło padać. Mimo to świetnie się czuł podczas sesji zdjęciowej. Miał wiele pomysłów. Co więcej, świetnie się bawił. Brawo!

Tuż po 19-latku z Rabki Zdroju na rampie stanęła Maja Siwik. Uczestniczce Top Model 9 towarzyszył straszny lęk wysokości. Mimo to udało jej się zrobić absolutnie przepiękne zdjęcie. „Możesz zrobić wszystko, jeśli przeszłaś przez coś takiego” – stwierdziła Patrycja Markowska.

Podczas panelu dowiedzieliśmy się, że jurorom Top Model 9 najbardziej spodobały się zdjęcia Mikołaja Śmieszka (to właśnie on zwyciężył w tym zadaniu), Mai Siwik, Mariusza Jakubowskiego oraz Karoliny Kuczyńskiej.

Top Model 9: sesja zdjęciowa na wysokości – kto poradził sobie najlepiej podczas ekstremalnego zadania? Gościem specjalnym Patrycja Markowska [WSZYSTKIE ZDJĘCIA] >>>

Top Model 9: odcinek 6. Kto odpadł?

Niestety w tym tygodniu z domu modelek i modeli musiała wyprowadzić się kolejna osoba. Kto odpadł w szóstym odcinku modowego show? Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński postanowili, że z programem musi pożegnać się Agnieszka Skrzeczkowska. Kliknijcie w poniższy link, aby dowiedzieć się o nim więcej.

Top Model 9: Agnieszka Skrzeczkowska. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>