Za nami szósty odcinek Top Model 9. O tym, co działo się w programie przeczytacie TUTAJ. Uczestnicy wzięli udział w kilku zadaniach. Nie ma jednak wątpliwości, że najtrudniejszym z nich okazała się ekstremalna sesja zdjęciowa na wysokości. Niektórzy uczestnicy cierpią bowiem na lęk wysokości. Mieszkańcy domu modelek i modeli mogli liczyć jednak na wsparcie Michała Piróga, czyli dobrego ducha tego programu, a także gościa specjalnego Patrycji Markowskiej. Sprawdźcie poniżej, którzy uczestnicy Top Model 9 poradzili sobie najlepiej podczas sesji zdjęciowej na wysokości, a dla kogo ekstremalne zadanie okazało się zbyt trudne.

Top Model 9: sesja zdjęciowa na wysokości – co działo się podczas zadania?

Niektórzy uczestnicy Top Model 9 nie ukrywali, że boją się pozować na wysokości. Do tego grona należą m.in. Maja Siwik oraz Łukasz Bogusławski. Jeszcze przed rozpoczęciem sesji zdjęciowej 21-latek przyznał, że towarzyszy mu paraliżujący strach. Co więcej, na chwilę zabrakło mu oddechu. Przez chwilę chciał nawet zrezygnować z udziału w sesji, a tym samym w Top Model 2020. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Denis Chmielewski odmówił z pozowania nago – w związku z tym uczestnik musiał wyprowadzić się z domu modelek i modeli. W przeciwieństwie do kolegi z poprzedniej edycji Łukaszowi Bogusławskiemu udało się przezwyciężyć stres. Uczestnik wziął udział w zadaniu. Poza tym świetnie sobie poradził.

Jurorzy docenili pracę i wysiłek Mariusza Jakubowskiego, który czuł się bardzo swobodnie na wiszącej kilkanaście metrów nad ziemią rampie, Mikołaja Śmieszka (uczestnik Top Model 9 poradził sobie świetnie mimo padającego deszczu), Karoliny Kuczyńskiej, Dominica D’Angeliki oraz Mai Siwik. 19-latce z włosami w odcieniu platynowego blondu nie tylko udało się przezwyciężyć strach, ale również przekuć go w swój atut. Na zdjęciu autorstwa Łukasza Ziętka wygląda absolutnie przepięknie.

Pozowania na wysokości obawiała się również Weronika Kaniewska, czyli zdobywczyni złotego biletu. Na szczęście udało jej się pokonać lęk. Starania 19-latki zostały docenione przez Michała Piróga, który towarzyszył uczestnikom podczas ekstremalnego zadania. Zauważył, że 19-latka nieco się otworzyła, zmieniła sposób myślenia i przyznał, że jest z niej bardzo dumny. Mimo to Joanna Krupa, Dawid Woliński oraz Patrycja Markowska mieli do niej kilka uwag, o czym poinformowali podczas panelu. Jurorzy i gość specjalny stwierdzili, że Weronice Kaniewskiej brakuje energii, jak również siły walki. „Ty chyba nie wiesz, jak wyglądasz, naprawdę. Jesteś zjawiskowo piękna” – oceniła Patrycja Markowska. Uczestniczka Top Model 9 rozpłakała się.

Top Model 9: złoty bilet. Kim jest Weronika Kaniewska, która jako pierwsza dostała się do domu modelek? >>>

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przyznali, że najlepiej w tym zadaniu poradził sobie Mikołaj Śmieszek. Natomiast za najgorsze uznane zostało zdjęcie Agnieszki Skrzeczkowskiej. To właśnie ta uczestniczka Top Model 9 musiał opuścić dom modelek i modeli. Zgadzacie się z werdyktem jurorów? W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia autorstwa Łukasza Ziętka.

Top Model 9: Agnieszka Skrzeczkowska. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Zobacz także: