Za nami 11. odcinek Top Model 9. Uczestnicy modowego show polecieli do Aten, by podczas tamtejszego fashion weeku udowodnić, że mają zadatki na profesjonalne modelki oraz modeli, a tym samym zawalczyć o miejsce w finale tej edycji. Nie obyło się jednak bez wielkich emocji oraz niespodzianek. Jeśli oglądałaś poprzednie odcinki Top Model 2020, na pewno pamiętasz, że do półfinału 9. edycji programu dostali się Maja Siwik, Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska, Ernest Morawski i Dominic D’Angelica. Niestety przed wyjazdem do słonecznej Grecji trzy osoby dowiedziały się, że są zakażone koronawirusem – muszą zostać we własnych domach i zadbać o swoje zdrowie. Jurorzy Top Model 9 zdecydowali, że zamiast Patrycji Sobolewskiej, Dominica D’Andeliki oraz Ernesta Morawskiego swoich sił na Athens Xclusive Designers Week spróbują dwie osoby, które odpadły w poprzednich odcinkach. O których uczestników chodzi?

Top Model 9 – dwie osoby wróciły do programu! Tego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał

Pandemia pokrzyżowała plany twórców i uczestników Top Model 9. Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica oraz Ernest Morawski zostali zakażeni koronawirusem. W związku z tym nie mogli polecieć na fashion week do Aten. Ich miejsca w półfinale zostały zajęte przez dwie osoby które odpadły w poprzednich odcinkach, a mianowicie przez Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego. Wraz z pozostałymi uczestnikami Top Model 2020 stworzyli edytoriale inspirowane filmem Mamma Mia, wzięli udział w kilku castingach, a także w sesji zdjęciowej na jachcie. Co więcej, poradzili sobie świetnie!

Tym razem uczestnicy Top Model 9 dali z siebie wszystko. Udało im się nawiązać współpracę z topowymi projektantami (już w przyszłym tygodniu sprawdzimy, jak Maja Siwik, Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek, Mariusz Jakubowski i Karolina Kuczyńska radzą sobie na wybiegu). Co więcej, świetnie pozowali przed obiektywem Dimitrisa Skoulosa, cenionego fotografa, jurora greckiej edycji Top Model i gościa specjalnego tego odcinka. Właśnie dlatego Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zdecydowali, że w tym tygodniu nikt nie odpada z programu. I to nie koniec niespodzianek!

Joanna Krupa przeprowadziła wideo rozmowę z uczestnikami, którzy ze względu na swój stan zdrowia nie mogli polecieć do Grecji. Przekazała im niezwykle radosną wiadomość. Jurorzy postanowili dać im jeszcze jedną szansę. Oznacza to, że Patrycja Sobolewska, Ernest Morawski oraz Dominic D’Angelica wezmą udział w zadaniu specjalnym i być może powrócą do programu. Kolejny odcinek Top Model 9 zapowiada się naprawdę emocjonująco. 

Top Model 9: odcinek 11. Co się działo? Zaskakujące powroty, castingi przed fashion weekiem w Atenach i sesja na jachcie >>>