Za nami finał 9. edycji Top Model. Nagrodę główną, czyli kontakt z agencją modelingową Model Plus, sesja okładkowa w magazynie GLAMOUR oraz czek o wartości 100 tysięcy złotych otrzymał Mikołaj Śmieszek. Drugie miejsce zajęła Patrycja Sobolewska, natomiast najniższe miejsce na podium należy do Weroniki Kaniewskiej. W finale nie zobaczyliśmy Dominica D'Angeliki. 31-latek został usunięty z programu dzień przed emisją ostatniego odcinka. Stacja TVN podjęła taką decyzję, ponieważ okazało się, że Dominic D’Angelika był skazany za przestępstwo seksualne. Widzowie Top Model 9 w dużej mierze zgadzają się z tą decyzją. Wiele osób zastanawiało się jednak, co stanie się z pieniędzmi z głosów SMS, które zostały oddane wcześniej na Dominica. Znamy odpowiedź!

Top Model 2020: pieniądze z głosów SMS oddanych na Dominica D’Angelicę zostaną przekazane na cele charytatywne!

Fani programu Top Model 9 nie kryją swojego rozczarowania i oburzenia. Zdecydowana większość uważa, że stacja TVN podjęła słuszną decyzję, usuwając Dominica D’Angelicę z grona finalistów modowego show. Pozostawało jednak jeszcze jedno pytanie. Co z pieniędzmi z SMS-ów, które zostały wysłane przez widzów Top Model 2020, by wesprzeć Amerykanina w walce o finał? W mediach społecznościowych pojawiły się głosy, według których pieniądze powinny zostać zwrócone. Ale stacja TVN znalazła inne rozwiązanie tego problemu.

Jak się okazuje, pieniądze z głosów SMS oddanych na Dominica D’Angelicę zostaną przekazane na cele charytatywne, a konkretnie na akcję społeczną TVN pomagajmy sobie. Informacje na ten temat można znaleźć w komentarzu pod najnowszym zdjęciem na profilu @topmodelpolskatvn na Instagramie. „Środki zgromadzone podczas głosowania SMS na Dominica zostaną w całości przekazane na akcję społeczną #TVNpomagajmysobie. Celem tej inicjatywy jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących w czasie pandemii. Dzięki akcji wybrane restauracje z całej Polski otrzymają zamówienia na ciepłe posiłki, które w okresie przedświątecznym i świątecznym dostarczą najuboższym” – czytamy w komentarzu opublikowanym przez osoby odpowiedzialne za profil Top Model w popularnej aplikacji. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

Dominic D’Angelica wydał oficjalne oświadczenie w sprawie swojej kryminalnej przeszłości. Finalistę usunięto z Top Model 9 >>>