W 8. odcinku programu uczestnicy „Top Model” spotkali się z rodzinami – rodzicami, rodzeństwem i partnerami!

Pamiętacie, jak w jednym z ostatnich odcinków „Top Model” jedna z uczestniczek show, Karolina Kuczyńska płakała z tęsknoty za swoim partnerem i malutkim synkiem? Nieoczekiwanie, w 8. odcinku 9. edycji programu miała okazję się z nimi spotkać! Uczestników „Top Model” odwiedzili bowiem najbliżsi – w większości przypadków rodzice – mama albo tata. Karolina cieszyła się tak bardzo, że kiedy podjeżdżali autobusem pod dom modelek, przed którym czekały rodziny, wybiegła z niego jako jedna z pierwszych, mimo że siedziała na samym końcu. Zresztą, dla wszystkich uczestników spotkanie z rodzicami było ogromnym przeżyciem. 

Top Model 9: Poznajcie rodziny uczestników i zobaczcie zdjęcia z rodzinnej sesji!

Lekko nie miał Dominic d'Angelica, którego najbliżsi, jako że mieszkają za granicą, nie mogli przyjechać z powodu pandemii koronawirusa. Kiedy wszyscy witali się z rodzinami, okazując sobie czułości, nie mógł odnaleźć dla siebie miejsca. Na szczęście, z mamą i bratem (łudząco do niego podobnym) miał okazję porozmawiać przez internet – oczywiście z wizją. To dodało mu otuchy przy realizacji głównego zadania 8. odcinka, którym była rodzinna sesja zdjęciowa. Dominic pozował sam, ale – jak później powiedzieli jurorzy – obecność jego bliskich i tak była wyczuwalna na zdjęciach. Być może dlatego, że model pozował, łowiąc ryby, co często robi właśnie z rodziną. Jego zdjęcie znalazło się w pierwszej trójce najlepszych ujęć!

Jak poradzili sobie inni? Różnie. Karolina Płocka trzykrotnie przewróciła się na rowerze, na którym pozowała obok swojej mamy. Mai Siwik jurorzy zarzucili, że pozując z mamą w działkowej scenerii zbyt kurczowo trzymała kosz z warzywami, a na zdjęciu nie było widać jej twarzy. Dostało się także Łukaszowi Bogusławskiemu, bo na zdjęciu z mamą i bratem każdy patrzył w inną stronę. Słowa krytyki usłyszał także Ernest Morawski.

Najlepiej wypadł Mariusz Jakubowski, który pozował wspólnie z mamą – grając na gitarze przy ognisku (a raczej próbując grać, czym zresztą rozbawił wszystkich biorących udział w sesji). Jurorom – w tym Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi, którzy byli gośćmi specjalnymi 8. odcinka „Top Model” spodobało się także zdjęcie Mikołaja Śmieszka, Weroniki Kaniewskiej i Karoliny Kuczyńskiej, która tego dnia nie mogła uśmiechać się szerzej.

Nie zabrakło też trudniejszych emocji. Dla Patrycji Sobolewskiej spotkanie z tatą nie było łatwe – jej rodzice rozstali się jakiś czas temu. Podobnie zresztą jak rodzice Karoliny Płockiej, która opowiedziała, że ważną osobą dla niej jest także ojczym, który wychowuje ją odkąd skończyła 2 lata.

Ostatecznie z programem musiał pożegnać się Łukasz Bogusławski, który według jurorów w rodzinnej sesji wypadł najgorzej. Zgadzacie się z werdyktem? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają na was wszystkie zdjęcia z sesji i oceńcie sami!