W Biedronce kupić można torebki polskiej marki Loft37

Po sukcesie poprzednich kolekcji, które dla popularnego dyskontu stworzyła polska marka Loft37, słynąca z ekskluzywnych akcesoriów, przyszedł czas na kolejną. Poprzednio w Biedronce kupić można było przede wszystkim buty marki – baleriny i loafersy (a oprócz nich także figlarne breloki), najczęściej w cukierkowych kolorach. Teraz przyszedł czas na torebki!
„Biedronka podąża za trendami, dlatego kolejny raz zdecydowaliśmy się wprowadzić do sieci naszych sklepów artykuły marki Loft37. Poprzednie oferty stworzone we współpracy z  topową polską marką, okazały się dużym sukcesem. Tym razem oferujemy naszym klientkom ponadczasowe torebki w różnych kształtach i kolorach. Biorąc pod uwagę wysoką jakość oraz wyjątkowe ceny kolekcji, dostępnej wyłącznie w sieci Biedronka, jesteśmy pewni, że i tym razem Polki nie przejdą obok takiej okazji obojętnie” – o najnowszej współpracy Biedronki i polskiej marki powiedziała Paulina Zając, kupiec odpowiedzialna za ofertę galanterii w dyskoncie. 
Jak wyglądają torebki Loft37, które kupić można w Biedronce? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Klapki Kubota znów dostępne w Biedronce! Ich cena was zaskoczy >>>

Ile kosztują torebki Loft37, które kupić można w Biedronce?

W kolekcji, która do sprzedaży trafiła 2 marca znajdziecie zarówno klasyczne, jak i bardziej ekstrawaganckie modele. Podobnie jak buty, także torebki Loft37 dla Biedronki uszyte są z naturalnych skór – w czarnym, brązowym lub szarym kolorze. Ich niewątpliwą zaletą jest oczywiście cena. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujecie, zapłacicie jedynie 99 zł! Do wyboru macie 4 różne modele, wśród których są zarówno torebki pudełkowe, jak i kuferki czy listonoszki. Każdy dostępny nie tylko w trzech kolorach, ale i w dwóch różnych rodzajach wykończenia: z gładkiej skóry lub tłoczonej na wzór skóry krokodyla. Każdą z torebek obowiązkowo zdobi logo Loft37 w modnym w tym sezonie złotym kolorze, które nadaje torebkom wyrafinowania. „Luksus jest teraz na wyciągnięcie ręki” – zapewnia Biedronka. Już dziś możecie się o tym przekonać. Zajrzyjcie do naszej galerii, by wybrać torebkę, na którą warto zapolować.

Sportowe ubrania Cardio Bunny będzie można kupić w Biedronce! To właśnie w nich ćwiczą gwiazdy >>>