To właśnie w nich ćwiczą Lara Gessler, Zosia Ślotała, Małgorzata Rozenek, Barbara Kurdej-Szatan i inne gwiazdy. W swoich szafach mają je także influencerki - najlepszym przykładem jest choćby Gosia Boy. Teraz sportowe ubrania polskiej marki Cardio Bunny będzie można kupić w sieci sklepów Biedronka! W sprzedaży mają pojawić się już 20 stycznia.

Cardio Bunny: Ubrania do fitnessu, które noszą m.in. Zosia Ślotała i What Anna Wears
 

Już niedługo ubrania Cardio Bunny kupicie w Biedronce!

W popularnym dyskoncie będzie można kupić ubrania ze specjalnej, limitowanej kolekcji. Wśród nich znajdziecie oczywiście flagowe produkty marki: legginsy, dresy i T-shirty. W klasycznej czerni lub modnym pastelowo różowym kolorze (będzie ekstremalnie modny wiosną!). Obowiązkowo z charakterystycznym logo z uszami króliczka. I... nie kupicie ich nigdzie indziej. Kolekcja została zaprojektowana dla Biedronki na wyłączność, nie zwlekajcie więc zbyt długo z zakupami, bo spodziewamy się, że ubrania znikną w mgnieniu oka. Jak dokładnie wyglądają? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Kultowe klapki Kubota dostępne w Biedronce. Ich cena was zaskoczy!

Właściciel sportowej marki odzieżowej Cardio Bunny, koncern HubStyle, współpracę z Biedronką podjął po raz pierwszy (co nie znaczy, że ostatni). Wartość pierwszego kontraktu to 1,78 miliona złotych. Wcześniej firma podjęła się już jednak podobnej inicjatywy - wówczas ubrania drugiej marki z portfolio koncernu, Sugarfree, można było kupić w sklepach Lidl, co okazało się być wielkim sukcesem.

Dyrektor sprzedaży koncernu, Michał Brzemiński, podkreśla, że współpraca z Biedronką to okazja, by ulubioną markę sportową gwiazd poznały kobiety, które dotychczas nie miały styczności z Cardio Bunny. Zapewnił także, że słynące z doskonałej jakości ubrania, będzie można kupić w bardzo przystępnych cenach. I to w sklepach w całej Polsce. Zainteresowane? Wpiszcie tę datę do kalendarza. 20 stycznia to już najbliższy poniedziałek!