Kilka lat temu cały świat zakochał się w bobie – dość uniwersalnej fryzurze, w której włosy sięgają do brody. Później przyszedł czas na loba, czyli dłuższej wersji klasycznego cięcia. I chociaż long bob wciąż utrzymuje się w czołówce światowych trendów, sezon jesień-zima 2019/2020 będzie należeć do fryzury collarbone bob. Czym różni się od poprzednich wersji? Jak sama nazwa wskazuje, w tym wypadku włosy sięgają „aż” do obojczyków. Kosmyki najlepiej wyglądają, kiedy są rozpuszczone i lekko pofalowane. Nie będziecie miały jednak żadnego problemu ze związaniem ich w kucyk lub kok – to niesamowicie praktyczna fryzura. Idealna do pracy lub szkoły!

Trendy jesień 2019: Collarbone bob – dla kogo jest ta fryzura?

Collarbone bob jest na tyle uniwersalną fryzurą, że pasuje każdemu. Spodoba się szczególnie tym, którzy nie mają czasu (lub ochoty) na codzienną stylizację włosów. Sekret collarbone boba tkwi bowiem w tym, aby wyglądał nieidealnie. Chodzi o tak zwany „messy look”. O dziwo, ten mini bałagan sprawdza się również na czerwonym dywanie – zdjęcia gwiazd są tego najlepszym dowodem.

Trendy jesień 2019: Collarbone bob – modna fryzura, którą kochają Selena Gomez, Alexa Chung i inne gwiazdy!

Gwiazdy totalnie oszalały na punkcie cięcia collarbone bob. Na taką fryzurę zdecydowały się między innymi Julia Roberts, Brie Larson i Alexa Chung. Natomiast Selena Gomez włosom, sięgającym do obojczyków jest wierna od lat. Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie czeka na was mnóstwo urodowych inspiracji. Pokażcie te zdjęcia fryzjerowi, a gwarantujemy, że na waszych głowach zadzieje się prawdziwa magia.

Krótkie fryzury 2019: 9 najmodniejszych stylizacji modelek i gwiazd >>>