O tym, że Selena Gomez lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, nie trzeba nikogo przekonywać. Ale że na plan nowego klipu wchodzi z gotową wizją siebie, która rzadko podlega jakimkolwiek metamorfozom, nie wiedzieliśmy. Jej fryzjerka twierdzi, że tak było i tym razem i  gdy tylko stało się jasne, jak będzie wyglądać teledysk do Back to You, gwiazdka miała bardzo wyraźne wyobrażenie tego, jak chce się w nim prezentować: chodziło o look idący trochę w stronę retro, ale w nowoczesnym, świeżym wykończeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez i Justin Theroux są parą? >>>

I mimo że łatwiej i mniej zobowiązująco byłoby po prostu sięgnąć po perukę, Gomez zdecydowała się na konkretne cięcie i grzywkę. I trzeba przyznać, że ma niezawodną intuicję – krótki bob podkreśla jej dziecięce rysy i pasuje nie tylko do roli słodkiej, niepokornej nastolatki, ale też mamy wrażenie, że pozostaje w zgodzie z tym, jaka Selena jest prywatnie.

Nie jest to jej pierwsza metamorfoza – w ciągu ostatniego roku Gomez zdecydowała się na zmiany kilkakrotnie. Najpierw pod koniec ubiegłego roku sięgnęła po jasny blond (ta przemiana była dla nas najtrudniejsza do przełknięcia), a w marcu mocno skróciła włosy. W najświeższym wydaniu wygląda naprawdę uroczo, ale znając jej zamiłowanie do zmian, nie będzie się nim cieszyła zbyt długo. A Wy, w jakiej fryzurze lubicie Selene Gomez najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez nagrała nową piosenkę do 2. sezonu „13 powodów” >>>