Pamiętacie czasy, gdy komórki (które bardziej przypominały cegły niż telefony) nosiłyśmy na kolorowych smyczach albo w plastikowych etui? Trend sprzed lat powrócił, ale (na szczęście) w nieco ładniejszej wersji. W sezonie wiosna-lato 2020 telefony będziemy nosić w solidnych, przeźroczystych etui na grubych sznurkach. Zaskoczeni? Niepozorny dodatek zyskuje kolejnych fanów w Polsce i na świecie. Do grona fanek tego dodatku należą m.in. Karolina Gilon i Magda Jagnicka – jedna z najpopularniejszych stylistek w naszym kraju, która na Instagramie często poleca swoim obserwatorkom nowe miejsca, kosmetyki, a także wyjaśnia pewne kwestie związane z modą. Gdzie kupić sznurek na telefon, czyli najpopularniejszy gadżet sezonu wiosna-lato 2020?

Trendy wiosna 2020: Etui na sznurku – gdzie kupić najmodniejszy dodatek sezonu?

Etui ze sznurkiem kupicie nawet w sieciówkach, na czele z H&M, Bershką i House. Jeżeli zależy wam na czymś oryginalnym, sprawdźcie, co oferują (mniej popularne) sklepy internetowe. Jedną z marek, która zasłynęła dzięki obudowom na sznurkach, jest Boa. Rodzimy brand ma w swojej ofercie kilka wariantów kolorystycznych, m.in. róż i beż. Ma również wielu fanów na Instagramie i chętnie repostuje zdjęcia swoich klientów.

Używając etui na sznurku, możecie mieć pewność, że nic złego nie stanie się z waszym smartfonem. Zmniejsza się również ryzyko, że zgubicie swoją komórkę albo o niej zapomnicie. To genialna opcja dla osób roztrzepanych! Jeżeli chcecie znaleźć idealny sznurek i etui na swój telefon, zajrzyjcie do naszej galerii – na górze strony.

Ładujecie telefon w nocy? Ten zwyczaj może was BARDZO drogo kosztować! >>>