Po tym jak dwa lata temu Barbara Kurdej-Szatan została odsunięta od prowadzenia programów rozrywkowych w TVP, wiele osób zastanawiało się, co będzie dalej z telewizyjną karierą popularnej aktorki i prezenterki. Była gospodyni „Kocham cię, Polsko!”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „Dance Dance Dance” szybko jednak znalazła zatrudnienie u konkurencji.

Barbara Kurdej-Szatan w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”

Po tym jak Basia została nową twarzą Polsatu, tylko kwestią czasu było, aż zacznie występować we flagowych produkcjach stacji. Już jesienią 2019 roku laureatka Złotej Telekamery wystąpiła w dziesiątej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na parkiecie radziła sobie sobie świetnie i otarła się o zwycięstwo. Ku zaskoczeniu fanów, w wielkim finale show przegrała z Damianem Kordasem i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Na kolejną propozycję ze strony władz Polsatu nie musiała długo czekać. W tym roku poszła w ślady swojego męża i zdecydowała się na udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przypomnijmy, że Rafał Szatan był uczestnikiem dziesiątej edycji show, w której zajął drugie miejsce.

Barbara Kurdej-Szatan jako Dua Lipa

Barbara Kurdej-Szatan ma już na swoim koncie występy w roli Sanah, Zdzisławy Sośnickiej i... Eda Sheerana. Fanów muzyki pop z pewnością zainteresuje fakt, że w szóstym odcinku programu artystka musiała jak najwierniej odtworzyć występ bijącej obecnie rekordy popularności Dua Lipy.

Zdaniem jurorów Basia perfekcyjnie odtworzyła choreografię z teledysku „Break My Heart”, świetnie wyglądała, a przede wszystkim zaśpiewała głosem znanej brytyjskiej piosenkarki.

Byłaś torpedą! Petardą! Aż powiem to na stojąco! Twój występ dziś to była naprawdę petarda! Nie wiem jak to zrobiłaś Basia, że trzymałaś twarz z klipu a ze środka był taki wokal, że mnie aż głowa płonęła! Brawa! - zachwyciła się Katarzyna Skrzynecka. - Podoba mi się taki nostalgiczny sposób śpiewania, bez emocji, ale takie skoncentrowany na pięknej barwie głosu. I to jest to co mnie ujęło w jej wykonaniu i Twoim. Do tego niebywale synchroniczny i piękny ruch. Naprawdę podbiłaś moje serce! - powiedziała Małgorzata Walewska.  

6. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w ten piątek 15 października o godzinie 20:05 w Polsacie. Przedpremierowy fragment występu Barbary Kurdej-Szatan jako Dua Lipy możecie u nas obejrzeć już teraz!
 

 

Zobacz także: