Barbara Kurdej-Szatan to zdecydowanie jedna z największych gwiazd 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którą tej jesieni możemy oglądać na antenie Polsatu. Choć metamorfozy aktorki już nie raz zyskiwały uznanie jurorów, do tej pory ani razu nie udało się jej jednak ostatecznie zdobyć największej ilości punktów, wygrać odcinka i przekazać 10 tysięcy złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. Istnieje spora szansa, że to wkrótce zmieni!

Barbara Kurdej-Szatan jako Cleo – jurorzy zachwyceni 

Aktorka zmierzyła się z niełatwym zadaniem, ale wiernie odtworzyła koncertową wersję piosenki „Dom”. Tym wykonaniem wprost oczarowała zgromadzoną w studiu publiczność oraz jury. 

Bardzo mi się podoba, że polska muzyka ludowa doczekała się takiego drugiego życia. I te stroje ludowe! No super, że to żyje! Fajnie Baśka! I ty wokalnie jesteś wspaniała - zachwyciła się Małgorzata Walewska. - Ja się bardzo dobrze czuję w tym kostiumie i aż pozazdrościłam Cleo, że w takich pięknych kostiumach występuje - skomentowała Basia. 

Dodajmy, że pozostali jurorzy również nie szczędzili Basi licznych komplementów.

To było wykonanie „jeden do jednego”! A to jest bardzo trudne zadanie, bo Cleo ma bardzo charakterystyczny sposób śpiewania, świetny wokal, którego używa świadomie w każdym mikromilimetrze! A ty to bardzo precyzyjnie odtworzyłaś. Basia, gratuluję ci, jestem naprawdę zachwycona - powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Barbara Kurdej-Szatan śpiewa hit Cleo – mamy przedmpremierowy fragment występu

7. odcinek. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15” premierowo dziś o godzinie 20:05 w Polsacie. Fragment występu Basi Kurdej-Szatan w roli Cleo możecie jednak obejrzeć u nas już teraz.