Za nami już trzy odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”. Podczas każdego z nich mogliśmy oglądać między innymi występy Karoliny Pisarek. Finalistka „Top Model” zdążyła już wcielić się w Madonnę i zaśpiewać piosenkę „Sorry”, Halinę Frąckowiak i wykonać utwór „Bądź gotowy dziś do drogi”, a także Roya Orbisona z kawałkiem „You Got It”.

Pomimo że jurorzy nie zawsze obsypują Karolinę samymi pochwałami, to jednak modelka cieszy się sporą popularnością wśród publiczności. Z tego powodu dla wielu fanek i fanów wstrząsająca była wiadomość o tym, że Karolina Pisarek nie weźmie udziału w następnym odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z jakiego powodu modelka nie wcieli się w kolejną muzyczną gwiazdę?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bez występu Karoliny Pisarek?

Media donoszą, że Karolina Pisarek nie pojawiła się na ostatnim nagraniu do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Krążą plotki, że nieobecność ma związek ze zdrowiem modelki. Plotkarski serwis donosi, że Karolina zgodnie z planem przyjechała na nagrania, ale ostatecznie nie mogła wziąć w nich udziału. Powodem miał być pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Te rewelacje nie zostały jednak potwierdzone przez gwiazdę „Top Model”, a także twórców programu. Pozostaje nam zatem czekać na rozwój wydarzeń. Być może będzie to jedynie pojedynczy przypadek lub Karolina w inny sposób połączy się ze studiem i mimo wszystko zobaczymy ją na ekranach swoich telewizorów. Biorąc pod uwagę progres, który dostrzegła w ostatnim odcinku Małgorzata Walewska, to Karolina ma nam jeszcze wiele do zaprezentowania. Musi mieć do tego jednak okazję. Sytuacja jest rozwojowa, a nam pozostaje trzymać kciuki za modelkę.