„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po 8 latach od premiery wciąż hitem Polsatu

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zadebiutował w Polsacie wiosną 2014 roku. Polska wersja hiszpańskiego formatu „Tu cara me suena” okazała się u nas prawdziwym hitem. Do tej pory zrealizowano już 17 sezonów show i na razie nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miał zniknąć z anteny. Trudno się jednak temu dziwić. Mimo fali krytyki (twórców oskarżano m.in. o tzw. blackface) widowisko niezmiennie może się pochwalić całkiem niezłymi wynikami oglądalności. W ostatnich latach każdy odcinek show oglądało średnio około 1,5 miliona widzów.

Kolejna, osiemnasta już edycja programu ma być jednym z głównych punktów ramówki Polsatu na wiosnę 2023 roku. Wiemy jednak, że nie obejdzie się bez zmian.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” bez Michała Wiśniewskiego

Na przestrzeni lat skład jury show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmieniał się wielokrotnie. Metamorfozy uczestników w gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady oceniali do tej pory m.in. Katarzyna Kwiatkowski, Bartłomiej Kasprzykowski czy zmarły w 2020 roku Paweł Królikowski. W ostatniej edycji show w jury zasiadali: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Robert Janowski i Michał Wiśniewski. Jak się właśnie okazało, charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje znika z show.

W każdym sezonie występuje 8 gwiazd, ocenianych przez czteroosobowy skład jurorski, który przez lata zmieniał się wielokrotnie. Tym razem  w teamie zabraknie Michała Wiśniewskiego – poinformował Polsat.

Wokalista żegna się z programem po trzech edycjach.

Lider zespołu Ich Troje dołączył do składu jury w 15.sezonie, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, dając uczestnikom wiele merytorycznych wskazówek i wnosząc do programu szczyptę swojego naturalnego luzu oraz pozytywnych wibracji. Stacja Polsat dziękuje Michałowi Wiśniewskiemu za te trzy ostatnie wspaniałe sezony świetnej współpracy i udział we wspólnym sukcesie programu – przekazali przedstawiciele stacji w oficjalnym komunikacie.

Ogłoszenie spotkało się z dość skrajnymi reakcjami.

Zobacz także:

Super. Bardzo dobra wiadomość – skomentował jeden z internautów pod postem na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Zdecydowanie przeważają jednak głosy tych, którym będzie brakować Wiśniewskiego w jury „TTBZ”.

Szkoda. Według mnie bardzo dobrze i sprawiedliwie oceniał – pisze jedna z fanek show.

Można o nim wiele powiedzieć, ale na pewno był obiektywnym i uczciwym jurorem – czytamy w kolejnym komentarzu.

Szkoda, jedyny szczery i obiektywny juror wszystkich edycji! – ocenia inna internautka.

Wielka szkoda – wtóruje kolejna osoba.

Jak myślicie, kto zastąpi Michała Wiśniewskiego w fotelu jurora?