Karolina Pisarek w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Karolina Pisarek to jedna z ośmiu gwiazd najnowszej, szesnastej edycji muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (relacja z poszczególnych odcinków do sprawdzenia w każdy piątek na Glamour.pl). Była finalistka „Top Model” nigdy wcześniej nie miała do czynienia ze śpiewaniem, dlatego jak sama przyznaje, udział w programie traktuje przede wszystkim jako dobrą zabawę. 

W dotychczasowych sześciu odcinkach modelka wcieliła się w postać Madonny, Haliny Frąckowiak, Roya Orbisona, In-Grid oraz Sanah. Gwiazdy wybiegów zabrakło w piątej odsłonie najnowszego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ze względu na pozytywny wyniki na koronawirusa – był to pierwszy przypadek w niespełna 10-letniej historii formatu, kiedy uczestnik nie wyszedł na scenę. 

Karolina Pisarek zarzuca hipokryzję Michałowi Wiśniewskiemu

Udział Karoliny Pisarek we flagowym programie Polsatu od samego początku budzi spore emocje. Niestety, widzowie i internauci nie szczędzą 25-latce krytycznych komentarzy. W obronie podopiecznej Małgorzaty Leitner postanowił stanąć Michał Wiśniewski, który już od dwóch edycji zasiada w fotelu jurorskim show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Lider zespołu „Ich Troje” zaapelował, żeby fanki i fani byli bardziej wyrozumiali i mniej krytyczni dla Karoliny.

Sama zainteresowana obok słów jurora nie zamierzała przejść obojętnie. Jednak zamiast podziękowań, pod adresem autora hitu „Powiedz” padło kilka gorzkich słów. Modelka za pośrednictwem mediów społecznościowych zarzuciła Wiśniewskiemu „próbę wybielania wizerunku jej kosztem”, dodając jednocześnie, że „ta wypowiedź nie ma nic wspólnego z rzeczywistością”. W rozmowie z serwisem „Pomponik” wyjaśniła, co dokładnie miała na myśli. 

Zabolało mnie to, że przed kamerami taki wspaniały i czuły, a bez kamer totalnie na odwrót. Nie ma tego wsparcia, które pokazuje przed kamerami. Jeśli coś jest obiektywną krytyką, OK. Ale jeśli ktoś udaje i ma dwie twarze, to już nie jest OK – wyznała przed kamerą. 

W dalszej części finalistka „Top Model” sprzed siedmiu lat nie kryła swojego rozczarowania postawą jurora, który za kulisami – jak twierdzi – jest zupełnie inną osobą. 

Jestem w stanie znieść każdą krytykę i możesz to do mnie powiedzieć. Ale jak ktoś udaje przed kamerą, że jest wspaniały, że cię czuje i próbuje wesprzeć, a później za kamerami szerzy hejt i konflikt, to nie jest fajne. 

Myślicie, że Michał Wiśniewski zabierze głos w tej sprawie? 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach