Już pod koniec drugiego sezonu „You” wiedziałyśmy i wiedzieliśmy, że Love oraz Joe przeprowadzą się na przedmieścia, aby zmienić swoje życie na lepsze, a także skupić się na wychowaniu dziecka. Natomiast w pierwszym odcinku „Ty 3”, który jest dostępny na platformie Netflix od 15 października tego roku, dowiadujemy się czegoś więcej o miejscowości, w której główni bohaterowie kupili dom (jak również o innych mieszkańcach i mieszkankach). Okazuje się, że ma ona ciekawe znaczenie. 

„Ty 3”: Nazwa miasteczka, w którym mieszkają Joe, Love oraz ich syn, nie jest przypadkowa!

Jeśli oglądałaś przynajmniej pierwszy odcinek „Ty 3”, prawdopodobnie zwróciłaś uwagę na okolicę, w której zamieszkali Love (Victoria Pedretti), Joe (Penn Badgley) oraz ich syn, Henry. Na przedmieściach znajduje się wiele luksusowych posiadłości, biblioteka, siłownia, a także kawiarnia. Nie brakuje też świetnych szkół, które przyciągają wiele rodzin z dziećmi. Sąsiadami głównych bohaterów są z kolei przedsiębiorcy i przedsiębiorczynie czy instagramerki (w tym autorka bloga o tematyce parentingowe). 

Co wiemy o miejscowości, do której przeprowadzili się Joe oraz Love? Okazuje się, że nie jest ona przypadkowa. Znajduje się w Północnej Kalifornii – niedaleko San Francisco. Nie istnieje naprawdę – została stworzona jedynie na potrzeby hitowego serialu Netflix. Jej nazwa także nie jest przypadkowa. Brzmi Madre Linda, co z można przetłumaczyć z języka hiszpańskiego na „piękna matka” albo „słodka matka”. Fani oraz fani nie mają wątpliwości, że stanowi ona świetne uzupełnienie tego, co dzieje się w nowych odcinkach „You”