„Ty” to jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie Netflix. Przed nami premiera trzeciego sezonu, którą zaplanowano na 15 października (czyli na jutro!). W nowych odcinkach zobaczymy Joe’ego Goldberga (Penn Badgley) w roli męża i ojca - całość zapowiada się naprawdę interesująco, a zarazem… mrocznie. Już z oficjalnych zapowiedzi wynika bowiem, że losy serialowego stalkera oraz Love (Victoria Pedretti) nie potoczą się tak, jak chcieliby tego sami bohaterowie, którzy zakładali, że będą wieść „zwykłe” życie na przedmieściach i skupią się na wychowaniu dziecka. I choć nadal nie wiemy, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach, już teraz ujawniono, że serial nie zakończy się na trzecim sezonie. Netflix potwierdził, że powstanie kolejna seria! Co wiemy o „Ty 4”?

Powstanie 4. sezon serialu „Ty”! 

Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów „Ty”! W październiku tego roku Netflix potwierdził, że powstanie czwarty sezon hitowego serialu z Pennem Badgley’em w roli głównej. Trzeci sezon TY w ten piątek, a tu już zagląda informacja o kolejnym… – czytamy w poście opublikowanym na profilu @netflixpl na Instagramie (zdjęcie możesz zobaczyć także poniżej). 

„Ty / You”: sezon 4. Co wiemy o nowym sezonie popularnego serialu? 

Co wydarzy się w czwartym sezonie „You”? Kto pojawi się na ekranie? Niestety za wcześnie, by odpowiedzieć na te pytania. Twórcy i twórczynie nie zdradzili jak dotąd żadnych szczegółów związanych z fabułą, obsadą czy premierą kolejnej części hitowego serialu. Prace nad nim są prawdopodobnie na wczesnym etapie. Warto również dodać, że wpływ na to, co zobaczymy w „Ty 4”, będą miały wydarzenia z trzeciego sezonu. 

[SPOILER ALERT] 

Bazując na tym, co wydarzy wydarzyło się w trzecim sezonie, możemy wywnioskować, że w „Ty 4” Joe będzie - przy najmniej na początku - szukał Marianne. Po zamknięciu rozdziału ze swoim małżeństwem, zabiciu Love (Fanki i fani nie mogą tego wciąż przeżyć! Mają nadzieję, że kiedy Henry dorośnie, zabije ojca w odwecie. Zobaczymy.), oddaniu Henry'ego pod opiekę Dante i jego partnera, a w końcu upozorowaniu własnej śmierci, bohater wyrusza do Europy. A konkretnie do Paryża, gdzie żyje pod imieniem Nick.

W końcowej scenie trzeciego sezonu widzimy go w kawiarni, gdzie przy drzwiach zainstalowano dzwonki vintage, identycznej jak w nowojorskiej księgarni z pierwszego sezonu... Dlaczego Paryż? Cóż, Marianne była Francuzką, myślała o powrocie do Paryża właśnie. Tylko czy byłaby skłonna nawiązać kontakt z Goldbergiem, który miał zabić jej byłego męża i sam nie żyć? Jak Joe mógłby jej to wszystko wytłumaczyć? Swoją drogą w Paryżu bohater „You” jak najbardziej może spotkać jeszcze inne postaci ze swojego amerykańskiego życia. I to takie, których wolałby unikać.

 

Zobacz także: