You trafił na platformę Netflix 2 lata temu i natychmiast stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji na całym świecie. Penn Badgley w roli socjopaty i mordercy zachwycił widzów na całym świecie i dzięki temu zerwał z wizerunkiem grzecznego Dana z Plotkary. Aktor był nawet zaniepokojony, że dziewczyny platonicznie zakochują się w niebezpiecznej postaci, w którą wciela się w Ty. Chociaż pojawiło się wiele głosów o tym, że 1. sezon jest o wiele lepszy od 2., to produkcja nie zrezygnowała z nakręcenie kontynuacji. Na początku roku dowiedzieliśmy się, że powstanie 3. sezon You. Niestety data premiery nie jest znana, wiadomo tylko tyle, że nowe odcinki trafią na platformę w 2021 roku. Na szczęście Netflix postanowił uchylić rąbek tajemnicy o nowym sezonie Ty i zdradził, kto dołączył do obsady serialu. Uwaga! Spoilery. 

Fanki serialu „Ty” zachwycają się głównym bohaterem. Penn Badgley jest oburzony! >>>

Ty 3. sezon – Netflix ujawnił nowych członków obsady! W kogo wcielą się nowi aktorzy?

Serial You zachwycił widzów na całym świecie. Jeżeli jakimś cudem nie wiecie, o czym opowiada, bardzo szybko przypomnimy fabułę. Ostrzegamy, że mogą pojawić się spoilery! Inteligentny, błyskotliwy i przystojny Joe Goldberg (Penn Badgley) zakochuje się w pięknej dziewczynie, która jest początkującą poetką, Love Quinn (Victoria Pedretti). Ma na jej punkcie obsesję i jest zdeterminowany, aby stworzyć z nią romantyczny związek. Do tego stopnia, że postanawia usunąć wszystkie przeszkody – a raczej każdego, kto stoi na drodze ich wspólnemu szczęściu. Joe zdobywa swoją ukochaną, która go akceptuje, ale w 2. sezonie również okazuje się być niezrównoważona… Ostatni odcinek nie pozostawił wątpliwości, że producenci nakręcą kontynuację, ponieważ Joe i Love spodziewają się dziecka, ale w jednym z ujęć główny bohater zauważa swoją kolejną ofiarę, a przynajmniej tyle można wywnioskować, chociaż teorie są różne (już przestajemy spoilerować).

Netflix postanowił dawkować napięcie związane z oczekiwaniem na 3. sezon Ty i zamiast ujawnić datę premiery, ogłosił nowych bohaterów, którzy dołączyli do obsady. Shalita Grant (Agenci NCIS: Nowy Orlean, Santa Clarita Diet) zagra mamę-influencerkę, która tylko z pozoru będzie miła dla Love i będzie próbowała się z nią zaprzyjaźnić. Joe również znajdzie sobie nowego „kolegę”, którym został Travis Van Winkle (Transformers, Dwóch i pół), serialowy Cary. Nowy bogaty sąsiad także sporo namiesza w 3. sezonie Ty. Będziecie oglądać?